1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox One Zapis gry

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ISIMDP, Maj 16, 2018.

1. ISIMDP

ISIMDP Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zielonki, Polska
    Witam!
    Przez jakiś czas nie grałem w Forza Horizon 3, a teraz do niej wróciłem podczas synchronizacji miałem do wyboru Nowszy zapis z konsoli i starszy z Xbox Live, wybrałem nowszy, ale tam nic nie było.

Da się jakoś wybrać zapis z Xbox Live?
    W grze mam 1lvl, a w statystykach 42 auta i ponad 1 dzień spedzony w grze

Załączniki:

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    3697
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Spróbuj ręcznie usunąć zapis gry z dysku FH3 - > Opcje gry - > Zapis i go usuń. Może gra zawoła przy odpaleniu jeszcze raz który chcesz zapis o ile nie podmieniła już plików...

4. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    3095
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Raczej już po ptokach save został nadpisany. Ktoś na fb pisał ze dzwonił na infolinię MS o ile save nie odzyskał to mu dali kasę i odblokowali auta.

Wczytywanie...

Poleć forum