Zapomniany kod dostępu filtra rodzinnego.

Darkkpoland

Użytkownik
Użytkownik
Hej, mam spory problem. Niedawno kupiłem sobie golda, który oprócz do grania, miał służyć też do oglądania filmów na Youtube. Mam jednak, jak się okazało założoną blokadę(NIE na Live) na konsolę i nie wiem jak ją zdjąć. Próbowałem już resetowania dysku, ale nic to nie dało. Nie pomaga też wejście w "Dane systemowe" i klikanie tych dziesięciu przycisków. Nie rozumiem jak to teraz zdjąć, więc proszę o pomoc. Nie znalazłem na forum tematu, który mógłby mi pomóc. Jeśli taki jest to z góry przepraszam.

EDIT:próbowałem już łącznie z godzinę, lecz nadal bez rezultatu.
 

Azazel

Użytkownik
Użytkownik
Ja miałem ten sam problem z używana konsolą, kolo mi sprzedał i miał taką własnie blokadę rodzicielską założoną, od gościa zero kontaktu. Czytałem i szukałem i nie znalazłem jakiegoś dobrego sposobu na to doradzili mi tylko bym klikał różne kombinacje, i faktycznie po jakis 10 min walki wskoczyło wreszcie. Nie potrafię nic innego doradzić :) |PZDR
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
Szukaj kombinacji, lub trzeba zrobic rgh zeby odczytac kombinacje z nandu

Wysyłane z mojego LG-P700 za pomocą Tapatalk 2
 

szlovak

Użytkownik
Użytkownik
jest proste rozwiązanie , zadzwoń do M$ , dadzą z tym radę, bo rozumiem że konsola bez żadnych hacków typu rgh. mają oni rozwiązania typu jakieś kody czy coś, ktoś o tym pisał że tak załatwił
 

pocinas

Użytkownik
Użytkownik
Szukaj kombinacji, lub trzeba zrobic rgh zeby odczytac kombinacje z nandu
A ja bym powiedział pół RGH, wystarczy odczytać nand i coś z czegoś odczytać a potem coś jakaś kombinacją to użyć. Bez fachowca się nie obędzie. Jeśli mogę podpowiedzieć to szukaj "Master Reset Xbox 360"
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Żeby odczytać cokolwiek z nandu potrzebne pełne rgh (czyli zamontować chip).

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
 

dzemik2009

Użytkownik
Użytkownik
Wchodzimy do zakładki "Ustawienia konsoli", następnie "Dane systemowe" i przy włączonym oknie z informacjami o systemie wciskamy po kolei na padzie:

Może któryś kod pomorze powodzenia
 

pocinas

Użytkownik
Użytkownik
Żeby odczytać cokolwiek z nandu potrzebne pełne rgh (czyli zamontować chip).
Nieprawda.. Weź sobie kolego odczytany jakikolwiek nand co masz na dysku wczytaj w J-runner, bez cpu żeby ci się pełne dane nie pokazały.. no i wiadomo gdzie szukać ToOLS -> Smc Config Editor - i jak byk widoczny jest RESET CODE.

Żeby go użyć wpisujemy jak kolega wyżej pisał

Wchodzimy do zakładki "Ustawienia konsoli", następnie "Dane systemowe" i przy włączonym oknie z informacjami o systemie wciskamy po kolei na padzie: dusimy LT, RT,X,Y,LB,RB i potem nasz KOD...
np. dajmy na to jets akurat RDXL oznacza to duszenie (Right, Down, X , Left) wykonanie Right, Left, down, up wykonujemy lewym krzyżakiem
Oczywiście można próbować któreś z tych kodów z tabelki ale szansa że któryś z nich trafimy jest mała.
 

Imperial BoRo

Użytkownik
Użytkownik
kiedyś na xbox360iso.com znalazłem filmik gdzie gość pokazywał uniwersalny kod ;>
 

Darkkpoland

Użytkownik
Użytkownik
Problem rozwiązany, zadzwoniłem do M$ o odblokowanie i wszystko pięknie działa. Dziękuję wszystkim za pomoc, temat do zamknięcia. :)
 

Do góry Bottom