Zaproszenie na Xbox Fun Day

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Chris von D

Użytkownik
Użytkownik
Witam.
Wygrałem na gry-online zaproszenie na Xbox Fun Day dzięki zamieszczonemu tam komentarzowi. Niestety nie bedę mógł uczestniczyć w tej imprezie. Dlatego też odstąpię je chętnemu. Oprócz warunków jakie wymaga serwis gry-online, a które podam na PW lub gg,c ja mam swoje prywatne. Otóż osoba, która chciałaby otrzymać zaproszenie musi być zarejestrowana tutaj na forum minimum 6 miesięcy, posiadać minimum 150 postów i podziękowań od userów w liczbie minimum 20.
Chętnych zapraszam na PW lub na gg 6967368 (jestem wieczorami, pisać nawet gdy niedostepny)
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
siemka co prawda nie mam 150postow ale np mam golda na xbl;))
błagam odstąp mi;))
 

Chris von D

Użytkownik
Użytkownik
Ja nie chcę nic w zamian :p trochę krótko jesteś zarejestrowany, ale w miarę aktywny. Zastanowię się ok ? Po prostu chciałbym dać je komuś, kto naprawdę czuje, że zasłużył by być na tej imprezie i kto już dziś może być pewien że nic mu nagle w tym terminie nie wypadnie
Pozdrawiam
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
ok;)) mogę ci dać link do mojego kanału z YT;)) robie prezentacje z gierek na x360 prosze ale sie nie śmiej ze mnie))
YouTube - Kanal von TheForceXD
 

Ruzyk

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
hmm no wiesz, mógłbyś oddać komuś z moderacji :D osobiście chętnie bym pojechał z delegacją od XboxForum.pl :p
na szybko bym u Brattanka sobie koszulkę zamówił kurierem i w drogę :D
 

Chris von D

Użytkownik
Użytkownik
Zaproszenie oddane, temat do zamknięcia
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom