Zapytanie o platnosc Xbox Live!!

aleksander.marek

Świeżak
Świeżak
Witam mam bardzo proste pytanie gdyz chcialbym zaplacic za wykupienie konta gold karta kredytowa i moje pytanie czy to jest w 100% bezpieczne poniewaz tam nie ma limitu i nie chcialbym sie obudzic z niespodzianka za jakis czas. pozdr
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Zapłać i anuluj telefonicznie karte w m$

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk
 

rekrut

Użytkownik
Użytkownik
jeszcze nie płaciłem w ten sposób (właśnie jestem w trakcie czytania i szukania wątków na ten temat ) - ale spotkałem posty gdzie pisało że po zakończeniu konta GOLD M$ automatycznie pobiera pieniądze z Twojej karty ("bez twojej wiedzy") jednym z rozwiązań jest wpisanie np 48h kodu trial
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Tak pobiera, jesl natomiast nie bedzie srodkow na karcie zawiesza twoje konto xbox live do wyjasnienia. Wiec podajess numer karty kupujesz live za 1zl dzwonisz do microsoft i kasujesz karte.

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk
 

XboXGG

Użytkownik
Użytkownik
ja mam lepszy pomysl , ktory zastosowalem ,
zalozylem konto na PayPal, kupilem Gold , kazali dodac karte to dodalem , pozniej karte usunalem , dane konta zostaly , pieniadze na PayPal przelalem i pobralo mi z tych na PayPal , a nie z karty z beznadziejnym przelicznikiem :p:)

pozniej i tak TRZEBA dzwonic by konto zlikwidowac.
a teraz bede po prostu szedl do sklepu kupowal 3miesieczne, i od razu dzwonil , bo w PL nie ma kont 3 miesiace i nie wiadomo na jak dlugo mi przedluza :( , a na rok bym nie chchal po ich stawkach
lepiej czekac na promocje
sam kupilem gold na miesciac z 1zl , a jak ktos chche na rok , to bylo 3 miechy gratic, 12 placisz uzywasz 15
jak komus bardzo nie zalezy to lepiej czekac i codziennie sprawdzac , bo za 1zl , byla oferta wazna tylko 48h

sprawdzajcie a na pewno na cos traficie :)
 

tureq85

Świeżak
Świeżak
za pierwszym razem kupilem golda przez xboxa, wpisalem numery karty i nie bylo niespodzianek na konice :p tylko pozniej po uplywie konto sie samo zaladowalo, dzwonilem do M$ i chcialem zeby mi pieniadze oddali bo nowej subskrypcji nie chce ale nic z tego. jak juz sciagneli to po wszystkim, tylko usuneli karte z konta i od tej pory kupuje zdrapki, bo po roku ciezko pamietac o dacie i mozliwosci obciazenia konta... (niby przychodzi mial przypominajacy) ale zawsze mozna sobie zrobic darmowa przerwe od golda :)
 

XboXGG

Użytkownik
Użytkownik
tylko pozniej po uplywie konto sie samo zaladowalo, dzwonilem do M$ i chcialem zeby mi pieniadze oddali bo nowej subskrypcji nie chce ale nic z tego. jak juz sciagneli to po wszystkim, tylko usuneli karte z konta
taki jest regulamin , przeczytalem prawie caly i to co tam pisza to az strach cokolwiek kupowac i cokolwiek robic na x a co najgorsze wogole miec x360 z live :p:)
 

Do góry Bottom