Xbox One Zasady Game Pass

Zbrozło

Świeżak
Świeżak
Wiatm!
Do czego uprawnia Game Pass? Czytałem o tej usłudze ale wszędzie pisze że uprawnia do 150 gier. Kupiłem konsole z kodem. Uruchamiam, wybieram pierwszą interesującą mnie grę a tam kup za XXX.
Czy GP to tylko zniżka na gry
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
 

freq

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
 

szuler84

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jak zrealizować kod na konsoli Xbox One
  1. Zaloguj się do konsoli Xbox One (pamiętaj, aby zalogować się za pomocą konta Microsoft, dla którego chcesz zrealizować kod).
  2. Naciśnij przycisk Xbox , aby otworzyć przewodnik i wybierz pozycję Start.
  3. Przewiń w prawo i wybierz kartę Sklep Store.
  4. Wybierz pozycję Użyj kodu.
  5. Wprowadź 25-znakowy kod, a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami. Nie zwracaj uwagi na łączniki, system podstawi je automatycznie.
Jak to zrobisz to będziesz mógł instalować gry z zakładki game pass. Teraz Ci się nie opłaca realizować tego kodu bo jest promocja w Ms store 4 zł za 3 miesiące. Jak aktywujess ten darmowy kod to nie będziesz mógł kupić w tej cenie bo promo jest tylko dla użytkowników bez aktywnej subskrypcji.
 

ValterB

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam. Nie chcę zakładać nowego tematu więc piszę tutaj. Jak zakupić subskrypcję XGP na dłużej niż np. te trzy miesiące co są teraz w promocji? Czytam czasem w komentarzach że ktoś już ma rok albo dwa w przód. Jak to zrobić?
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Witam. Nie chcę zakładać nowego tematu więc piszę tutaj. Jak zakupić subskrypcję XGP na dłużej niż np. te trzy miesiące co są teraz w promocji? Czytam czasem w komentarzach że ktoś już ma rok albo dwa w przód. Jak to zrobić?
Po prostu kupujesz i się przedłuża o kolejne miesiące. Możesz kupować na promocji u MS na stronie, albo kody na xgp w sklepach lub na stronach pokroju cdkeys jak są jakieś promocje.
 

ValterB

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ostatnio zakupiłem na msstore trzy miesiące za 4zł i teraz widnieją opcje: zarządzaj, kup jako upominek lub zrealizuj kod
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Kliknij w te zarządzaj potem wyłacz rozliczenia cykliczne i będzie przycisk Przedłuż...?
 

ValterB

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Masz rację, teraz pojawiła się opcja przedłużenia po 40zł za miesiąc.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Masz rację, teraz pojawiła się opcja przedłużenia po 40zł za miesiąc.
No w innej cenie nie kupisz, zawsze promocyjna jest tylko pierwsza cena. To było dla tych co nie mają subskrypcji na koncie.
 

Krakoos

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Witam. Nie chcę zakładać nowego tematu więc piszę tutaj. Jak zakupić subskrypcję XGP na dłużej niż np. te trzy miesiące co są teraz w promocji? Czytam czasem w komentarzach że ktoś już ma rok albo dwa w przód. Jak to zrobić?
Na cdkeys jest teraz promocja - 3 miesiące Game Pass za około 50 zł:

https://www.cdkeys.com/xbox-live/memberships/3-month-xbox-game-pass-xbox-one
 

torawa

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Masz rację, teraz pojawiła się opcja przedłużenia po 40zł za miesiąc.
Za błędy się płaci, na szczęście to nie problem (bo są liczne promocje więc kiedyś znowu pojawi się taniej niż 40 zł, typowo za parę miesięcy 2-4).

ISTOTĄ takich promocji jest automatyczne odnawianie. Microsoft nie po to daje to darmo (za 4 zł). Ale dlatego, że chce potem od takich jak ty kasować po 87 zł za 3 miesiące. Teraz za karę będziesz bulił po 40 zł za miesiąc. Włącz auto i będziesz miał to latami.
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Dodatkowo dochodzą tacy co nie patrzą na konto w billingi i subią ich nieświadomie na subskrypcji co miecha... chajs się kręci.
 

ValterB

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Za błędy się płaci, na szczęście to nie problem (bo są liczne promocje więc kiedyś znowu pojawi się taniej niż 40 zł, typowo za parę miesięcy 2-4zl
Nie rozumiem, jakie błędy? :p napisałem, że zakupiłem trzy miesiące za 4zł i odrazu wyłączyłem automatycznie odnawianie, zawsze tak robię. Istotą mojego pytania było to jak nie którzy mają wykupione "po pięniądzach" np dwa lata w przód.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nie rozumiem, jakie błędy? :p napisałem, że zakupiłem trzy miesiące za 4zł i odrazu wyłączyłem automatycznie odnawianie, zawsze tak robię. Istotą mojego pytania było to jak nie którzy mają wykupione "po pięniądzach" np dwa lata w przód.
Kupują na stronach jak są promocje i wbijają na konto. Często jest promocja na cdkeys na subskrypcje.
 

torawa

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
mają wykupione "po pięniądzach" np dwa lata w przód.
Nie robiłem tego, ale podejrzewam, że wystarczy jak sobie kupisz 8 razy po 3 miesiące na "prezent" (tu dalej masz cenę 29 zł na miesiąc).

Tylko triale się nie sumują. Podejrzewam z opisu, że niektórzy brali promocję 6 miesięcy za 87 zł po kilka razy, niektórym to się udawało, może jakiś chwilowy glitch. Ponadto na były promocje w Euro Rtv Agd na 2 lata (a skoro w Euro to w innych marketach po cichu też).
 

Krakoos

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nie trzeba wcale kombinować, wchodzimy na cdkeys i kupujemy GamePass na cały rok. Ja zapłaciłem 45 funtów, czyli jakieś 200zł, wychodzi 18 zł miesięcznie. Ewentualnie dzięki Microsoft Rewards można mieć za darmo.
 

Do góry Bottom