Zasilacz 203w w falconie

Uve xxl

Użytkownik
Użytkownik
Więc. kupiłem używana konsole na allegro (rocznik '07) dostałem do niej zasilacz 203w gosc dał mi tydzien gwarancji rozruchowej, na moje szczescie konsola dostała rod'a w 4 dniu (szczescie dlatego ze nie stało sie to później) wymienił mi płyte główna na falcona (rozpoznałem dzieki poradnikowi na forum a dokładniej dzięki wtyczce zasilania)

mam małe pytanie, z tego co doczytałem falcony miały zasilacze 175w , czy podpinajac konsole pod 203w może sie coś stać ?




___________________
Do wiad. Adminów, Modów itd

zakładajac ten temat dalej miałem range "świerzak"
 

cyborg95

Użytkownik
Użytkownik
Nie nic mu się nie stanie , mocniejsze zasilacze pasują do słabszych czyli np. z Xenona , Zephyr do Falcona. Ale nigdy nie na odwrót bo nie będą pasowały
 

maciongix

Użytkownik
Użytkownik
W komputerach czym mocniejszy zasilacz tym lepiej.
Uruchamiałeś już xboxa na tym zasilaczu?
 

cyborg95

Użytkownik
Użytkownik
Heh ale to nie komputer , nic się nie stanie ale kiedy pobiera dużo mniej prądu to poco taki duży zasilacz . I dosłownie duży bo zasilacze 203w są większe i cięższe od 175w a do 150 albo 135 do już jak cegła i paczka chusteczek
 

Uve xxl

Użytkownik
Użytkownik
tak odpalałem konsole i w sumie nic sie nie działo :) ale tak pytałem zapobiegawczo, czyli mówicie ze nie musze wymieniac zasilacza? chyba ew. powód to rachunek za prąd ale pewnie tez dużej różnicy w nim nie będzie :) bo rozmiar i waga to mi z całym szacunkiem zwisa i powiewa
 

Qazimodo

Użytkownik
Użytkownik
rachunek za prąd tez nie bedzie większy bo twój falcon pobierze tylko z zasilacza 175W mocy
a reszte do 203W bedziesz miał w zapasie ,wiec wszystko jest OK
 

Uve xxl

Użytkownik
Użytkownik
"no tys prowda"
 

tysonic

Użytkownik
Użytkownik
I na dodatek pamiętajmy o wydajności zasilacza która z czasem się zmniejsza - nie wiem jak bardzo bo mam w firmie kompa 10 letniego i działa ale im mocniejszy zasilacz tym "bezpieczniej". No chyba że padnie...
 

Do góry Bottom