Zasilacz Xbox 360 Slim

Blindnomad

Świeżak
Świeżak
Witam!W listopadzie na gram.pl moj brat zamowil sobie Xboxa Slim(ma 13lat,zbieral na niego sam przez 1,5 roku,nikt mu nie dokladal,uzbieral na niego pomagajac starszym sasiadom oraz sprzedajac makulature i złom,tak wiem komicznie to brzmi,ale jak 13 latek moze inaczej zarobic jakiekolwiek pieniadze/),niestety przed wczoraj po wlaczeniu doszlo chyba do jakiegos zwarcia i niestety, ani konsola sie nie wlacza,ani zasilacz sie nie swieci na zaden z kolorow. Bylem dzisiaj na gieldzie, popytac miejscowych macherów, czy da sie to naprawic,kazdy powiedzial mi ze sie to nie oplaca:( zamiennych zasilaczy tez nigdzie nie ma! I jestem w kropce, bo nie mam jak sprawdzic czy konsola tez ulegla zniszczeniu,przejezdzilem caly krakow,wszystkie mozliwe punkty i nigdzie nikt nie ma takiego zasilacza. Z tego co wiem zasilacz nie podlaga gwarancji, a rachunku nie dostalem od gram.pl ,jedynie jakies potwierdzenie odbioru w punkcie (notabene ktorego nie moge znalezc). Stad moje pytanie, czy nie ma moze nikt do odsprzedania takiego zasilacza? Z poprzedniego modelu nie pasuje,ktos mi proponowal zebym sobie wtyczke przerobil,ale czy to nie jest inna specyfikacja? czy nie wzrasta ryzyko zwarcia w konsoli po takich przerobkach ? Rozpaczliwie prosze
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
Zglos konsole do MS nie musisz miec dowodu zakupu, gwarancja bedzie rozpatrywana na podstawie daty produkcji konsoli
 

Blindnomad

Świeżak
Świeżak
To wystarczy telefonicznie czy mailowo? Oni wymieniaja ten zasilacz,czy przysylaja nowy ?
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
Zgłaszasz cala konsole bo nie wiesz co nie dziala, zgłaszasz telefonicznie
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
no ja też jestem ciekaw bo mam slima ze stanow i mam zasilacz który nie działa u nas bo jest na 110v .....i bym moze coś wydumał z tą gwarancją

bo też nie mam żadnych papierów
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
Ale z tego co wiem gwarancja ze stanow nie jest wazna w europie
 

Quaz

Użytkownik
Użytkownik
lol

to zadzwoni do MS i każą mu go wysłać do USA. i tyle.
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
to zadzwoni do MS i każą mu go wysłać do USA. i tyle.
No ale co z tego jak mu dadza 110v zasilacz, a tu chodzi o to ze by dac 230v
 

bigosPL

Użytkownik
Użytkownik
no ja też jestem ciekaw bo mam slima ze stanow i mam zasilacz który nie działa u nas bo jest na 110v .....i bym moze coś wydumał z tą gwarancją

bo też nie mam żadnych papierów
chcesz na gwarancje wysłać bo masz zły zasilacz? :D wiedziałeś co kupujesz, na Allegro są jakieś 'przejściówki' (nie wiem jak fachowo się to nazywa), które drogie nie są. Nikt nie kazał konsoli z USA brać a to, że u nas są inne gniazdka podstawą do gwarancji raczej nie jest...

swoją drogą po przeróbce zasilacza z jaspera chyba jest ryzyko, bo jasperowski ma 150w, a slim 135, ale też nie wiadomo, nie polecam sprawdzać.
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
widzisz właśnie chodzi o to że nie wiedziałem co kupuje ale mniejsza z tym...znalazlem coś takiego....

prześciówka

zadziała??

bo jeśli zadziała to może nie opłaca się zamawiać tylko zrobić samemu....
 

Blindnomad

Świeżak
Świeżak
Dziekuje bardzo za informacje,zadzwonie jakos w poniedzialek albo wtorek,bo dzisiaj maja nieczynne! Bede na bierzaco informowal jak sie sprawa potoczyla!:)
 

budziu

Użytkownik
Użytkownik
no ja też jestem ciekaw bo mam slima ze stanow i mam zasilacz który nie działa u nas bo jest na 110v .....i bym moze coś wydumał z tą gwarancją

bo też nie mam żadnych papierów
też mam Xboxa 360 Slima z stanów i kupiłem taką przetwornicę prądu z polskiego na amerykański i wszystko działa :) http://toroidy.pl/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=26&category_id=6&option=com_virtuemart&Itemid=3&lang=pl
 

Do góry Bottom