Zasilacz xbox grzeje sie bo bokach

Lindblom

Banned
Cześć.

Posiadam zasilacz 175W. Nie dawno go rozkręciłem i wyczyściłem. Na górze zasilacz jest zimny, za to bo bokach strasznie gorący i dół też dość się nagrzewa. Czy to normalne ?
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
ja ma, zasilacz 175W i jest lekko ciepły podczas grania.
 

KaBooM

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Może jak go czysciles to coś uwaliles i zaczyna się palić w środku

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
 

Lindblom

Banned
Co ja mogłem tam takiego uwalić ? Raczej nie bo robiłem to ostrożnie. Myślę że się raczej nie spali. Jakoś specjalnie nie parzy :)

A gdzie jest ciepły na górze czy na dole ?
 

TigraTeam

Banned
albo wiatrak odlaczyles
 

invisible

Użytkownik
Użytkownik
Jak rzeczywiscie jest mocno goracy to sprzedaj na allegro po nizszej cenie. Oczywiscie informujac, ze sie nagrzewa, ale jest w pelni sprawny. Doloz pare groszy i kup drugi.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Ciezko sprzedac sprawny, co dopiero uszkodzony

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk
 

invisible

Użytkownik
Użytkownik
Ja nie mialem problemu ze sprzedaza swojego zasilacza, ktory wyl niemilosiernie (uszkodzony wiatrak). Pracowal glosniej niz sama konsola. Dodatkowo byl otwierany, wiec plastik po bokach nie byl w najlepszym stanie. Byly widoczne slady po zabawie srubokretem. Poszedl za 30zl z wliczonymi kosztami przesylki w 3-4 dni. Sprobowac zawsze mozna. Zasilacz dziala, wiec spelnia spelnia swoja podstawowa funkcje.
 

slashg

Użytkownik
Użytkownik
Pewnie kurz siedzi w wiatraku, mi siedział to się nie kręcił to obudowa zasilacza miała 65C.
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Co ja mogłem tam takiego uwalić ? Raczej nie bo robiłem to ostrożnie. Myślę że się raczej nie spali. Jakoś specjalnie nie parzy :)

A gdzie jest ciepły na górze czy na dole ?
Na górze i po bokach jest lekko ciepły :) Ja jeszcze swojego nie czyściłem a ma już ponad 3 lata :)
 

Lindblom

Banned
Hmm to dziwne. Wiatrak działa na 100%. Chyba go sprzedam i kupie sobie nowy :)

Może to pasta jest już sucha, albo za słabo jest wszystko dociśnięte i nie oddaje ciepła ?
 

Do góry Bottom