Zastanawisz się nad kupnem GTA4 koniecznie zobacz ten film

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

TymonPRO

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Oto Polska Recenzja GTA4.Zastanawiasz się po co wstawiłem akurat ten film?
Jest to według mnie najlepsza polska recenzja GTA 4.Dla każdej osoby wachającej się przed zakupem gry zapraszam do obejżenia filmu on napewno pozbawi cie wahań.


[YOUTUBE]http://pl.youtube.com/watch?v=K0HF6dN9vsk&feature=related[/YOUTUBE]


[YOUTUBE]http://pl.youtube.com/watch?v=UTYMb79BPGc&eurl=[/YOUTUBE]
 

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Zastanawisz się nad kupnem GTA4 koniecznie zobacz ten film

Troche spóźnione, a tak poza tym, to chyba nad kupnem GTA IV nie ma co się zastanawiać ;)
 

TymonPRO

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Odp: Zastanawisz się nad kupnem GTA4 koniecznie zobacz ten film

Oj widziałem kilka osób co się pytało.Moim zdaniem to najlespza gra w historii gier.
Mam nadzieje że jak zobaczą tą recenzje to beda wiedziec na co przeznaczyc kase.
 

WReki

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Zastanawisz się nad kupnem GTA4 koniecznie zobacz ten film

ja tam poczekam jeszcze z rok zanim kupie GTAIV... bo narazie mi sie znudziło i poczekam aż stanieje jeszcze bardziej i aż mi sie bedzie chciało od nowa je przechodzić...
 

Curry_

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Zastanawisz się nad kupnem GTA4 koniecznie zobacz ten film

ehhh... już mi się nawet nie chce rozpisywać. znowu GTA 4 jako najlepsza gra w historii. bleh! Gdyby Vice City miało grafikę i fizykę GTA4 to GTA4 by jej do pięt nie sięgało. poza grafiką , i fizyką gra jest co najwyżej dobra. bardzo dobra to była Vice City. grafa to nie wszystko. a że muzyka fajna i fabuła?! w Vice muzyka była bez porówniania lepsza a i fabuła nie była zła. zawiodłem sie na GTA 4. miała być rewolucja a jest po prostu (tylko) dobra gra. nawet się nie chce jej katować na 100% (podczas gdy poprzednie części mam na 100%. SA na 100% tygodniami zalicząłem). strzałem 80% przeszło tą gre w max tydzień i odłozyło na półkę. wystarczy poczytać na forach. to po raz kolejny dowodzi że to co mówią recenzje nie jest święte.

PS. no i sie jednak rozpisałem.
PS2. ...Moim zdaniem!!!
 

TymonPRO

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Odp: Zastanawisz się nad kupnem GTA4 koniecznie zobacz ten film

To twoje zdanie,każdy ma swoje według mnie ta gra jest idealna i niema co czepiać się szczegułów.Piękna grafika( woda, odbicia na masce aut, zachód słonca)
Piękne miasto, duże, pełne sczegułów,ja uważam że w gta 4 muzyka jest lepsza
Multiplayer sam fakt że jest już wygrywa z poprzedniczką
Fabuła-Zagraj to zobaczysz
Poruszanie się postaci mógłbym wymieniac dalej ale po co każdy ma swoje zdanie według mnie to znakomita gra.(Tego oczekiwałem)
 

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Zastanawisz się nad kupnem GTA4 koniecznie zobacz ten film

Curry_ napisał:
ehhh... już mi się nawet nie chce rozpisywać. znowu GTA 4 jako najlepsza gra w historii. bleh! Gdyby Vice City miało grafikę i fizykę GTA4 to GTA4 by jej do pięt nie sięgało. poza grafiką , i fizyką gra jest co najwyżej dobra. bardzo dobra to była Vice City. grafa to nie wszystko. a że muzyka fajna i fabuła?! w Vice muzyka była bez porówniania lepsza a i fabuła nie była zła. zawiodłem sie na GTA 4. miała być rewolucja a jest po prostu (tylko) dobra gra. nawet się nie chce jej katować na 100% (podczas gdy poprzednie części mam na 100%. SA na 100% tygodniami zalicząłem). strzałem 80% przeszło tą gre w max tydzień i odłozyło na półkę. wystarczy poczytać na forach. to po raz kolejny dowodzi że to co mówią recenzje nie jest święte.

PS. no i sie jednak rozpisałem.
PS2. ...Moim zdaniem!!!
A misto, bryki, soundtrack?
 

knocik7

Świeżak
Świeżak
Odp: Zastanawisz się nad kupnem GTA4 koniecznie zobacz ten film

Super gra gram codziennie bo 6 godzin

Może kiedyś się znudzi
 

wisba

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Zastanawisz się nad kupnem GTA4 koniecznie zobacz ten film

Curry_ napisał:
ehhh... już mi się nawet nie chce rozpisywać. znowu GTA 4 jako najlepsza gra w historii. bleh! Gdyby Vice City miało grafikę i fizykę GTA4 to GTA4 by jej do pięt nie sięgało. poza grafiką , i fizyką gra jest co najwyżej dobra. bardzo dobra to była Vice City. grafa to nie wszystko. a że muzyka fajna i fabuła?! w Vice muzyka była bez porówniania lepsza a i fabuła nie była zła. zawiodłem sie na GTA 4. miała być rewolucja a jest po prostu (tylko) dobra gra. nawet się nie chce jej katować na 100% (podczas gdy poprzednie części mam na 100%. SA na 100% tygodniami zalicząłem). strzałem 80% przeszło tą gre w max tydzień i odłozyło na półkę. wystarczy poczytać na forach. to po raz kolejny dowodzi że to co mówią recenzje nie jest święte.

To to GTA ktore by teraz wyszlo byloby znow o niebo lepsze lepsza grafa cos by dodali wiecej a ty znowu bys napisal ze gdyby to bylo w GTA Vice City to by ta gra miazdzyla. NIEstety ale GTA im nowsze tym lepsze ;D
 

Curry_

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Zastanawisz się nad kupnem GTA4 koniecznie zobacz ten film

Majcher_NR napisał:
Curry_ napisał:
ehhh... już mi się nawet nie chce rozpisywać. znowu GTA 4 jako najlepsza gra w historii. bleh! Gdyby Vice City miało grafikę i fizykę GTA4 to GTA4 by jej do pięt nie sięgało. poza grafiką , i fizyką gra jest co najwyżej dobra. bardzo dobra to była Vice City. grafa to nie wszystko. a że muzyka fajna i fabuła?! w Vice muzyka była bez porówniania lepsza a i fabuła nie była zła. zawiodłem sie na GTA 4. miała być rewolucja a jest po prostu (tylko) dobra gra. nawet się nie chce jej katować na 100% (podczas gdy poprzednie części mam na 100%. SA na 100% tygodniami zalicząłem). strzałem 80% przeszło tą gre w max tydzień i odłozyło na półkę. wystarczy poczytać na forach. to po raz kolejny dowodzi że to co mówią recenzje nie jest święte.

PS. no i sie jednak rozpisałem.
PS2. ...Moim zdaniem!!!
A misto, bryki, soundtrack?
a w którym GTA nie było wielkiego miasta, bryk i mistrzowskiego soundtracku ( a tu na pewno wygrywa Vice). zresztę jesteście z tych którzy są zaślepieni GTA 4 i nie dopuszczają myśli że komus się może nie podobać. a jak wam się podoba to znaczy że gra jest idealna.

tymon16 napisał:
To twoje zdanie,każdy ma swoje według mnie ta gra jest idealna i niema co czepiać się szczegułów.Piękna grafika( woda, odbicia na masce aut, zachód słonca)
Piękne miasto, duże, pełne sczegułów,ja uważam że w gta 4 muzyka jest lepsza
Multiplayer sam fakt że jest już wygrywa z poprzedniczką
Fabuła-Zagraj to zobaczysz
Poruszanie się postaci mógłbym wymieniac dalej ale po co każdy ma swoje zdanie według mnie to znakomita gra.(Tego oczekiwałem)
przecież gdybym nie grał to bym się nie wypowiadał. grałem też we wszystkie inne części które zaliczyłem na 100%. GTA 4 mi się nie chce na 100% robić. fabuła jest spoko ale co z tego jak pęka w 3 dni a reszta poza fabułą raczej nie powala. multi pominę bo i tak nie gram przez net. a reszta twoich argumentów jest do grafy. wiadomo że nowsza generacja to lepsza grafa. ale gameplayem gra nie dorównuje takiemu Vice bo jest po prostu za krótka i nie ma takiego klimatu. zresztą zaraz znowu odezwą się obrońcy GTA4 (to tak jak walka z fanboyami Crysisa. gra jest słaba ale i tak znajdą się tacy co powiedzą "pewnie ci sie nie podoba bo masz słabego kompa. bo gra jest idealna!". wystarczy teraz po jakimś czasie spojrzeć na notowania tej gry i widać jak bardzxo jest idealna.) a prawda jest taka że GTA 4 zawiodła masę ludzi (wystarczy wejść na temat "która gra was zawiodła" i zobaczyć ilu ją wymieniło. to jest next gen. gra nie powinna mieć tylko dobra grafikę. GTA 4 powinno mieć tą fabułę, grafikę i fizykę ale być jeszcze bardziej rozbudowane od SA a tymczasem pod względem rozbudowania i możliwości stoi na poziomie GTA 3! przeszedłem tą gre w 3 -4 dni nie spiesząc się sbytnio. SA prezchodziłem tygodniami. tak samo Vice.

takie ślepe bronienie GTA 4 jako ideału jest oznaką fanboyostwa albo braku doświadczenia. bo nawet jak gra się podoba to trzeba umie3c spojrzeć na niektóre rzeczy obiektywnie. mnię zawiodła ale wiem że fabuła jest spoko, grafa nawet nawet, fizyka jest super itd. a wy nie dopuszczacie myśli że gra może mieć jakąkolwiek wadę. zresztą poczekamy jeszcze z miesiąc jak sie unormują statystyki i zobaczycie. bo oceny średnie po 98-99% z serwisów i czasopism branżowych mnie nie obchodzą. bo sa takie obiektywne jak i wasza postawa wobec gry. poczekajmy aż ludzie zagłosują i zobaczymy.

już teraz mniej więcej widać ze cału WOW opada. na game stats gra ma 74.8% przy czym właśnie średnia z komercyjnych serwisów i czasopism to 97%. więc jest po prostu grą dobrą. kropka.
 

WReki

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Zastanawisz się nad kupnem GTA4 koniecznie zobacz ten film

Curry_ napisał:
Majcher_NR napisał:
Curry_ napisał:
ehhh... już mi się nawet nie chce rozpisywać. znowu GTA 4 jako najlepsza gra w........

PS. no i sie jednak rozpisałem.
PS2. ...Moim zdaniem!!!
A misto, bryki, soundtrack?
a w którym GTA nie było wielkiego miasta, bryk i mistrzowskiego soundtracku ( a tu na pewno wygrywa Vice). zresztę jesteście z tych którzy są zaślepieni GTA 4 i nie dopuszczają myśli że komus się może nie podobać. a jak wam się podoba to znaczy że gra jest idealna.

tymon16 napisał:
To twoje zdanie,każdy ma swoje według mnie ta gra jest idealna i niema co czepiać się szczegułów.Piękna grafika( woda, odbicia na masce aut, zachód słonca)
Piękne miasto, duże, pełne sczegułów,ja uważam że w gta 4 muzyka jest lepsza
Multiplayer sam fakt że jest już wygrywa z poprzedniczką
Fabuła-Zagraj to zobaczysz
Poruszanie się postaci mógłbym wymieniac dalej ale po co każdy ma swoje zdanie według mnie to znakomita gra.(Tego oczekiwałem)
przecież gdybym nie grał to bym się nie wypowiadał. grałem też we wszystkie inne części które zaliczyłem na 100%. GTA 4 mi się nie chce na 100% robić. fabuła jest spoko..................
Ciekawe kto przeczytał wszystko co napisałeś? oprucz mnie . oki zaczne od tego że co do Crysisa sie z tobą zgodze... jest do bani po 2 dnich mnie fabuła znudziła. Co do GTA IV sie z tobą niezgodze, ja jestem fanem każdej części GTA i dla GTAIV kupiłem konsole i sie niezawiodłem (to jest chyba pierwsz gra na X360 którą zamierzam przejść w 100% i mieć all achivementy)... a jak już poruwnywać GTAIV do innych GTA to zaczne od grafiki, gta miało bajkową grafikę ale w GTAIV sie poprawili, inteligencja ludzi tez lepsza w GTAIV, broni może mniej w GTAIV ale w GTASA było dużo więcej broni tylko, że sie niczym nieróżniły oprucz skina, no i teraz na koniec napisze, że bezsensu jest pisać czy GTAIV jest zajefajne czy głupie bo każdy ma własny gust i każdemu co innego się podoba...

PS. Jak chcesz mieć gre do przechodzenia na kilka lat to polecam ci grę: PAC-MAN :p grafika moze kiepska ale zato żeby przejść wszystkie części PAC-MANA to będziesz potrzebował troche czasu...
 

Curry_

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Zastanawisz się nad kupnem GTA4 koniecznie zobacz ten film

ciekawe kto przeczytał wsztstko twoje :D fakt się rozpisałem :p

nie wiem czemu porównujesz grafikę, AI i ogólnie zaawansowanie techniczne gier z dwóch różnych generacji?! przecież to oczywiste ze GTA 4 będize miało lepszą grafę. AI itp bo moc konsol jest większa!

ja nei zaprzeczam że GTA4 jest zła. bardzo mi się podoba np. system strzelania w porównaniu do innych cześci. ale pod względem długości i różnorodności rozgrywki gra zawodzi na całej linii. nie ironizuj mi tu z Pac-manem bo taka jest prawda ze gry dzisiaj to jak ktoś gdzię nazwał na forum GRY-DEMA. no bo jeśli ja grałem w Vice czy SA tygodniami i odkrywałem wszystkie smaczki (properties, stadiony, prawa jazdy, wyścigi, itd, itc) których było mnustwo (w SA to już wogóle) a tu mi dają GTA4, najbardziej chyba oczekiwaną grę w historii, i ja ją przechodzę w 3-4 dni i nawet nei chce mi się jej katowac na 100% to coś jest chyba nie tak ( a tez jestem wielkim fanem serii! jak napisałem wcześniej poprzednio wszystkie poprzednie mam na 100%). po prostu GTA 4 to gra co najwyżej dobra. Do Vice jej dużo brakuje. a nie ma co tu porównywać grafiki, fizyki, AI etc. bo to next gen!! gdyby nie było dobrej grafy i fizyki to byłby gniot. zresztą statystyki mówią same za siebie
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom