Zawiesił się.

dmxpl51

Użytkownik
Użytkownik
Cze. Mam xa 360 Elite. Niedawno podczas wczytywania gry zawiesił się i musiałem go wyłączyć. W związku z tym mam pytanie czy jest to normalne(zawiesił sie tylko ten jeden raz a później już normalnie było)czy może trzeba dać do sprawdzenia?
 

trochos

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie.To jest całkiem normalne. Czy komputer ci się czasem zawiesza??No myślę ze tak wiec się denerwuj tylko graj dalej.
 

thekoniq

Użytkownik
Użytkownik
Mi też się tak kiedyś zawiesił i nic się później nie stało.... Wszytko chodzi i już się nie ścina
 

dmxpl51

Użytkownik
Użytkownik
Ok dzięki
 

Blackburn

Użytkownik
Użytkownik
a mi sie sciela potem dzialala,znow po tygodniu sciela potem po kilka razy sie ciela az w koncu wylapalem rroda :p
 

bonzo

Użytkownik
Użytkownik
wszystko tak naprawde zalezy od szczescia. moze sie zdarzyc ze czasem CI sie sam zawiesi i nic sie nie stanie a czasem mozesz złapać roda. to nie jest od niczego zalezne, chyba poza fartem
 

deffc0n

Użytkownik
Użytkownik
Przeciez klocek to blaszak :)
W PS3 nie ma takich problemow.
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
mi się zawiesił i to nie raz więc myślę, że to normalne :)
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Jak Ci się zawiesił raz to być może zawiesi się ponownie. Ja tak miałem. Przeczyść pamięć cache na HDD i powinno być ok.
 

TomalasPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja tak miałem raz a po jakimśczasie zaczeło sie że codziennie conajmniej raz sie zawieszał :(
Jenak dobrą wiadomością jest to że usunięcie cache calkowicie rozwiązało problem :)) nie wiem jakim cudem ale ważne że od 2tyg jużsie ani razu nie ściął:D Zrób to samo na pewno Ci pomorze ;]
 

trochos

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Taa??

Przeciez klocek to blaszak :)
W PS3 nie ma takich problemow.
A co z YLOD??
 

Do góry Bottom