zawieszający się X360

wojtas_wb

Świeżak
Świeżak
Witam-niedawno kupiłem nowego przerobionego X360 premium. Grałem już w kilka gier, ale przy dwóch tj. Turok i Assasins Creed podczas gry konsola zawiesza się (obraz zamarza) i aby ją odwiesić muszę wyłączyć i włączyć X-a. Proszę o pomoc- czy to normale, czy też wina płyt czy konsoli. Co może być powodem takiego wieszania się???

Nafta-Katowice

Użytkownik
Użytkownik
Odp: zawieszający się X360

jesli inne ci chodza to zapewne wina plyty... bo ja tez tak mialem ale z fifa 2008 tylko ze jak sie raz powiesila i drugi raz ja wlaczylem to moglem juz normalnie grac... i tak bylo na zmiane .... raz sie wieszała raz nie... a tydzien temu mi padła płyta ;] (kosz)

sproboj jeszcze raz nagrac ... kopie 1 do 1 moze wtedy...

pozdro

Stiopax

Użytkownik
Użytkownik

Ja mam podobny problem,konsola mi się wiesza w momencie łączenia z xboxlive

smiti

Użytkownik
Użytkownik

Feralny update fify 09, wszystkim konsola wiesza się przy logowaniu do XBL, wyłącz wtyczkę od neta.

wojtas_wb

Świeżak
Świeżak

oddałem x-a na gwarancję (tam gdzie kupiłem dają miesiąc na przeróbkę) i w poniedziałek odbieram nowego :)

Kabosh

Użytkownik
Użytkownik
ja mam teraz podobny problem. wystepuje on o dziwo przy call of duty 2, ktore juz przechodzilem troche i wczesniej tak nie bylo. rowniez pomaga tylko restart konsoli. jakies pomysly?

Takichi

Świeżak
Świeżak
dołanczam sie mam ten sam problem z Saint Row 2 i Forza MotorSport 2

kibbek

Użytkownik
Użytkownik
Mi też się zawieszała i miałem 3 Rody nie chce was straszyć ale tak miałem.Jeżeli wchodzisz do Dasha i ci się tnie albo coś długo ładuje nie będąc podłączonym do usługi xbox live to zapewne za niedlugo 3 Roddy a nawet jak na live nigdy nie wiadomo czy to wina live czy płyty albo zbliżający się Rod więc bądź w gotowości :p

xpudlo360

Użytkownik
Użytkownik
No właśnie :)
M$ nie wydaje aktualizacji żeby piratom było lżej.
Może to jest nieprawda,ale nikt nie ma pewności .

CoOokie

Użytkownik
Użytkownik
Jak wam się wiesza konsola tylko przy niektórych grach to proponuję ponowne ich nagranie. U mnie tak było jak od kolegi pożyczyłem gierkę (Turok, mocno porysowaną). Pograłem trochę i zwiecha konsoli... Po restarcie zwiecha... tym razem trochę dalej niż wcześniej. Natomiast jak zassałem i wypaliłem sobie sam, to do teraz żadnych problemów. Polecam dlatego ponowne nagranie, mi pomogło :)

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Napewno to wina nagranej płyty. Sprawdz na oryginałach jak masz :) czy ci się xbox zawiesza

trzepak

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam przerobionego xboxa arcade od jakiegos miesiaca moze i zdarzylo sie ze czasem jakas gra sie zwiesila tak ze trzeba bylo restartowac konsole ale to rzadko kiedy. A pare dni temu sciagnalem sobie Mass effect z tego torrenta Konsole :: Mass Effect [USA] [PL] [Region Free] [XBOX360-PROTOCOL]
rozpakowalem chco jakies mial zwalone 2 party ale znalazlem fixy i udalo sie, potem nagralem na plyte verbtaim tak jak zawsze to robie i w grze doszedlem do pewnego momentu i gra zawsze w tym samym momencie sie zawiesza, dokladnie jest to w cytadeli gdy probuje przejsc do Okregow czy to kolejka czy to z buta i nie wiem czego to wina i czy istnieje moze jakas inna dzialajaca wersja tej gry bo naprawde swietna jest. Stad tez moje pytanie czy moze cos na ten temat mozecie poradzic?

kibbek

Użytkownik
Użytkownik
może gra nie jest nagrana do końca?Czyli w niektórych momentach ci się zawiesi i kaput.Albo masz gdzie ma ryske gdzie przez to tnie gra.Nagraj jeszcze raz ale jak juz to na innym patchu

trzepak

Użytkownik
Użytkownik
Jak na innym patchu?

kibbek

Użytkownik
Użytkownik
Bo może jak ściągał to jakiś zły Patch!!!! Niech znajdzie innego i go w gra plyte

Toshirou

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
@ trzepak

Po prostu ściągnij inny release. Najlepiej ten co jest tutaj na forum (np. w mediafire) i będzie Ci śmigać bez problemu. ;)

trzepak

Użytkownik
Użytkownik
okej sprobuje:D

tisen

Świeżak
Świeżak
Witam,

Problem z zawieszaniem mam i ja.
Konsola : x-box premium , nie przerobiona, nowka
Gra : NFS Carbon - orginał

Co się dzieje : podczas ekranu "load" następuje zatrzymanie, przestaje sie krecic logo i koniec. Trzeba zrobić restart.

Konsola nie jest wsadzona nigdzie gdzue by się grzała czy coś w tym stylu.
Genaralnie mam taka zwieszkę raz na 2-3 godziny gry.

Pytanie : czy to tak bywa, ot urok - czy jednak coś jest nie tak.
Pozdrawiam i dzięki za odpowiedz

Xboxerr

Użytkownik
Użytkownik
Ja zawsze jak przechodze jakas gre to zgrywam ja na dysk i problemu nie ma :p chyba ze sie nie da zgrac to plyte czeka pasta do zebow :D

tisen

Świeżak
Świeżak
Hej,

Odrazy zaznaczam ze starałem się szukać poradnikana forum, ale bez rezultatu ( nie chodzi mi o zgrywanie kopi gry na dysk itp ).

Chciałbym orginalną grę skopiowac na dysk tak by nie była dogrywana z napędu / płyty.
Z góry dzięki za opdpowiedz lub linka .

Michał

Do góry Bottom