Zawieszanie Obrazu

Spartacus

Użytkownik
Użytkownik
Witam,
Mam tego typu problem otóż włączam konsole, dashboard się ładuje jest wszystko OK, po menu mogę spokojnie skakać, włączam jakąś grę, czasem się włączy jakiś filmik, czasem czarny ekran i po prostu zwiecha, nic tylko restart. Kiedyś miałem coś podobnego i konsola zaskoczyła teraz niestety nie chce.

Próbowałem bez dysku, bez pamięci, w różnej pozycji konsole, bez zainstalowanej gry - tylko z płytki i nic. Po prostu zwiecha, grałem w Red Dead Redemption i w pewnym momencie mi się zawiesiło i od tego momentu są problemy.

Jakieś zalecenia prócz serwisu lub nowej konsoli? Będę wdzięczny.
Pozdrawiam
 

ReXx

Użytkownik
Użytkownik
Podaj dokładne dane konsoli. Płytę główną wersję itp..
 

Spartacus

Użytkownik
Użytkownik
Żeby podać płytkę główną będę musiał rozkręcić ponownie konsole? Czy jest szybszy sposób? Jeżeli chodzi o banały to mam konsole arcade z sierpnia 21, 2008.
 

Gumis1985

Banned
rodzaj płyty podasz po wyglądzie np. wejścia zasilania lub dacie konsoli..
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
lub po amperażu:
16.5A Zephyr, Xenon
14.2A Falcon, Opus
12.1 Jasper
 

Spartacus

Użytkownik
Użytkownik
Z trzech na zdjęciu u mnie jest środkowe. Konsola z HDMI. Data produkcji: 21-08-2008. 14.2A. Wychodzi, że FALCON. Co mogę zdziałać?
 

Spartacus

Użytkownik
Użytkownik
Czyżby mój temat został już porzucony?
 

maniak1994

Banned
Użytkownik
Jeżeli nie rozkręcałeś konsoli i nic nie grzebales . I masz dowod zakupu a jak nie masz to data produkcji to slesz na gwarancjie :) bo zauważ ,że data produkcji to : 21-08-2008

A masz 24 miesiace na inne usterki , a 36 na rrod ;) Także zostało ci jeszcze ponad 2 miesiace na inne usterki i rok ,i 2 miesiace na rroda :) Także "jak nie rozkrecales ani nie grzebales , to slij na gware ! " Tyle odemnie !:)
 

adidas2009

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli nie rozkręcałeś konsoli i nic nie grzebales . I masz dowod zakupu a jak nie masz to data produkcji to slesz na gwarancjie bo zauważ ,że data produkcji to : 21-08-2008

A masz 24 miesiace na inne usterki , a 36 na rrod Także zostało ci jeszcze ponad 2 miesiace na inne usterki i rok ,i 2 miesiace na rroda Także "jak nie rozkrecales ani nie grzebales , to slij na gware ! " Tyle odemnie!
będę musiał rozkręcić ponownie konsole?
Oddaj na reflow do serwisu (ok 100pln), dopoki nie zalapal 3 diod (0102, 0020) to masz szanse ze konsola zostanie w 100% naprawiona bo skoro jeszcze dziala tzn ze kulki bga nie sa w takim zlym stanie, tylko jedna moze jakas jest uszkodzna.
 

Spartacus

Użytkownik
Użytkownik
W takim razie może ktoś polecić jakiś dobry fachowy serwis? Najlepiej Poznań.
 

Spartacus

Użytkownik
Użytkownik
Mógłbyś ktoś pomóc z tym serwisem ?
 

GryzekPL

Użytkownik
Użytkownik
Ja tak miałem , a 2 tygodnie później zrypała się grafika .
Dobrze , że na gwarancji był :)
 

maciekww28

Użytkownik
Użytkownik
a dlaczego kolega miałby płacić za naprawę - ja bym wysłał do MS
 

Spartacus

Użytkownik
Użytkownik
Brak plomby gwarancyjnej, do tego przerobiona konsola. Raczej to będzie problem dla MS, żeby naprawić konsolę. Dobrze mówię?
 

maciekww28

Użytkownik
Użytkownik
Chciało sie przerabiać to teraz trzeba płacić- serwis MS odpada. Pewnie czeka Cie wymiana pasty plus uszczelnienie tunelu czy jakies inne pierdoły
 

Spartacus

Użytkownik
Użytkownik
Chciało chciało, a ile korzyści.
Dobra, albo zabawa w naprawę, albo nowa konsola. Do zamknięcia. Dzięki za pomoc.
 

Do góry Bottom