zawieszanie się konsoli ??

Miodzio62

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Siemka mam problem ostatnio mam problem konsola mi się dosyć często wiesza kiedy mam ją do neta podpiętom tak bardzo że musze ją na głównym przycisku wył i wł spowrotem czy to wina sprzętu czy słabego
połączenia a może złej konfiguracji ??
 

FanXbox2

Użytkownik
Użytkownik
Odp: zawieszanie się konsoli ??

x360 wolniej chodzi jak jest podłączony do netu.Odłącz neta i zobacz.
 

Syno

Użytkownik
Użytkownik
Odp: zawieszanie się konsoli ??

ale zes Fan dowalil :p przeciez napisal "jak mam do neta podpieta" :pP wiec chyba logiczne ze normalnie dziala mu normalnie :] CHYBA szybkosc neta nie ma nic do tego czy wiesza sie konsola... ale jak to sie dzieje? Podlaczasz i od razu zawiesza sie? Masz moze 2 kompa? Sprobuj pod niego podpiac i czy dzieje sie tak samo.
 

raforza

Użytkownik
Użytkownik
Odp: zawieszanie się konsoli ??

Mi tak sie zaczął wieszać a po tygodniu RODa zobaczyłem :-X. Ale miejmy nadzieję że w tym przypadku jest jakiś inny powód. Pozdro
 

Brzuzka

Banned
Użytkownik
Odp: zawieszanie się konsoli ??

jeśli wina sprzetu to postaw klocka tam gdzie bedzie miał warunki jak eskimos w iglo powinno pomóc... najlepiej na parapecie przy otwartym oknie lub jakis wiatraczek włącz. jeśli to wina netu to nie wiem...
 

Miodzio62

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: zawieszanie się konsoli ??

Jak mam bez neta to wszystko wporządku ale jak jest i powiedzmy na przykładzie Rise of ninja że dostane laga że przez chwile stoie w miejscu i pozniej disconnect mi wywala nacisne ok i wpozo ale czsami dostaje takiego laga ze musze wlasnie klocka restnac !!
 

Stiopax

Użytkownik
Użytkownik
Odp: zawieszanie się konsoli ??

Ja mam taki sam problem,jak podłączam konsolę do neta to się wiesza,dokładnie w momencie logowania do xboxlive i wtedy tylko reset pomaga,wie może ktoś co to może być?
EDIT:problem rozwiązany,jak się łączyłem z netem to ściągały mi się demówki,teraz się łączę bez problemu
 

Do góry Bottom