Zawrot pieniędzy od Microsoftu

Seban_ZA

Użytkownik
Użytkownik
Witam.

Mam następujący problem.
Skorzystałem z rzekomo darmowego golda na próbę za frree. Zakupiłem golda za rzekome 0$ ale z paypala zniknęło 9,99$. Pomyślałem dobra ok więcej już się na to nie nabiorę Wyłączyłem auto odnawianie golda. Patrze dziś skończył mi się gold a z PayPala znikneło 9.99$. Co zrobić bo subskrypcji mi nie przedłużyło bo wbiłem z rana kod trial 48h. Od razu usunąłem płatność do Microsoftu z PayPala. Ma ktoś jakiś kontakt do nich bo nie dam się dymać. Kasę wzięli mimo, że wyłączyłem odnawianie golda a po drugie to za co ta kasa skoro golda nie mam?

starpaker

Użytkownik
Użytkownik
Ja bym na Twoim miejscu już dawno pisał zgłoszenie do Microsoftu, ponieważ w taki sposób co miesiąc będzie Ci pobierało

Shadow1980

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
dziwne jeżeli wyłączyłeś odnawianie nie powinno bez twojej wiedzy zniknąć nic, dzwoń do Microsoftu...

Seban_ZA

Użytkownik
Użytkownik
Sprawa rozwikłana mimo, że zgłosiłem sytuację do Microsoftu i otrzymaniu paru emaili typu dziękujemy za wyrozumiałośc, sprawa jest w toku. Zgłosiłem problem na PayPalu i pieniądze dostałem do 3 dni a decyzję wydali na drugi dzień. PayPal to jednak porządna firma.

Do góry Bottom