Zbanowana konsola dysk

Creed

Użytkownik
Użytkownik
Cześć wszystkim

Zamierzam podłączyć przerobioną konsolę (IXtreme LT ) do internetu.

I oto moje pytanko


Ostatnio widziałem w sieci jak był jakiś dashbord i jak ktoś dostał bana to instalował ten dashboard i mógł instalować gry na dysku.Czy to prawda? Czy to działa? Czy to nie fake? A jeśli nie fake to czemu jak można za darmochę sobie to wgrać to ludzie oferują zdejmowanie bana i muszą w konsoli grzebać?

A jeżeli ten Dashboard działa to faktycznie po nim można instalować gry na dysk?

Dzięki za info jestem nowy więc jeśli zły dział proszę szanownego moderatora o przeniesie tam gdzie trzeba
 

Gumis1985

Banned
jak masz dash inny niż 9199 ( niższy ) to w przypadku bana, po instalacji zdejmuje on blokade zakazu instalacji na HDD.
 

Creed

Użytkownik
Użytkownik
A jak mam sprawdzić jaki mam?
 

Gumis1985

Banned
Ostatnia zakładka chyba system i potem szczegóły ostatnia pozycja i tam masz na dole różne cyferki

 

Creed

Użytkownik
Użytkownik
Sprawdziłem i mam
2.0.8955.0

Czyli jak dostane banika to wgyrwam dashboard i już mam możliwość instalowania gier?:p
 

ronnin

Użytkownik
Użytkownik
Sprawdziłem i mam
2.0.8955.0

Czyli jak dostane banika to wgyrwam dashboard i już mam możliwość instalowania gier?:p
wygląda na to że tak :D
 

Dragsiu

Użytkownik
Użytkownik
Możesz to zrobić już, np z pendrive'a. Link:

Google - KLIK ;)
 

Creed

Użytkownik
Użytkownik
Możesz to zrobić już, np z pendrive'a. Link:

Google - KLIK ;)
TO JAK WGRAM TO WCZEŚNIEJ PRZED PODŁĄCZNIEM DO INTERNETU TO JAK DOSTANE BANA TO BĘDE MÓGŁ INSTALOWAĆ GRY CZY NIE ?CZY DOPIERO WGRAĆ to po banie jak dostane?
 

Gumis1985

Banned
Po banie dopiero. jak to wgrasz teraz i złapiesz bana to odbanowac mozesz tylko grzebiąc trochę w nandzie :)) a tego nie polecam jak nie jesteś choć 'trochę' obeznany z tym tematem.
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Jak podlaczysz sie do live i tak najpierw bediesz musial zaktualizowac do 9199
 

bison616

Użytkownik
Użytkownik
Po banie dopiero. jak to wgrasz teraz i złapiesz bana to odbanowac mozesz tylko grzebiąc trochę w nandzie :)) a tego nie polecam jak nie jesteś choć 'trochę' obeznany z tym tematem.
Bzdura... i tak instalacja gier bedzie normalnie działać
 

Dragsiu

Użytkownik
Użytkownik
Gumiś - powiedz tylko co to za różnica czy teraz, czy po banie? A jak bd tak, jak Dexter mówi? No właśnie. Na jedno wyjdzie ;p
 

Do góry Bottom