Zbicie temperatury CPU

mac00

Świeżak
Świeżak
Witam. Posiadam Xboxa 360 slim BEZ rgh. Mój problem polega, że konsola się bardzo grzeje. Czy da się jakoś przyspieszyć wentylator bez rgh? Na razie na kraty od CPU kładę wentylator 12V od komputera i to bardzo pomaga, ale niestety ten wentylator ddługo nie może być tak wykorzystany, bo niedługo trafi tam, gdzie jego miejsce (do PC oczywiście :) ). Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam :)
 

dreamgsm

Użytkownik
Użytkownik
rozbierz, pozbądź się złogów kurzu na radiatorze i w okolicach i masz problem w 100% rozwiązany.
 

mac00

Świeżak
Świeżak
Już to robilem, nic nie dało. Moje pytanie brzmi: Czy da się jakoś pokręcić wentylator bez przeróbki RGH?
 

nollo

Użytkownik
Pomocnik
Użytkownik
Twoja temperatura to pewnie 70 stopni nie masz się co martwić . Nie nie mną sposobu na podkrecenie wiatraku bez rgh

Wysłane z mojego HTC One max
 

mac00

Świeżak
Świeżak
Słyszałem też, że gdzieś jest port 12V pod który można podłączyć wiatrak. Tylko gdzie on jest (jeżeli wogóle jest) ?
 
D

Deleted member 133473

Guest
Możesz się pokusić o zdjęcie IHS wymianę pasty np na STG-2 i pięknie zbijesz temperatury o jakieś 7 do 10 stopni.
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
W slimach to jest normalne że na kratce są bardzo ciepłe, nic nie kombinuj... nie ściągaj ihs bo sobie jeszcze zaszkodzisz.
Jak masz trochę pojęcie to możesz pastę wymienić.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 
D

Deleted member 133473

Guest
W slimach to jest normalne że na kratce są bardzo ciepłe, nic nie kombinuj... nie ściągaj ihs bo sobie jeszcze zaszkodzisz.
Jak masz trochę pojęcie to możesz pastę wymienić.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
Co zaszkodzić ? Kolego ja w każdej konsoli co trafi do mnie to robię co prawda mam 14 letni staż i sprzęt. Ale jeśli według ciebie wymiana pasty po ihs szkodzi to chyba trzeba serwisy konsol po zamykać. Na konsola które są robione w naszym serwisie nie mam więcej pod obciążeniem niż 59-62 cpu , gpu 60-65 .Gdzie nominalne temp slimach to 82 cpu 75 gpu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

dagamo

Użytkownik
Użytkownik
Pewnie mu chodziło, że może coś przypadkiem popsuć a nie, że wymiana pasty szkodzi

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
 

Do góry Bottom