• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

zbugowany achiv

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
witam, dzisiaj podczas odpalania L4D wyskoczył mi achievment polegający na zabicu poprzez rzut samochodem 20 ocalałych grając Tankiem w jakiejśtam kampanii (nie w podstawce gry). nigdy nie grałem Tankiem, nie rzucałem samochodami ani nawet nie mam tego dodatku z tą kampanią. Achiv zaliczył się sam i 20 gs dodało się do konta. strasznie mnie to irytuje, gdyż teraz liczba moich GS nie jest wiarygodna.. miał ktoś tak kiedyś? czy jest jakiś sposób, aby tego achieva się pozbyc? pewnie nie..

GamBeaT

Użytkownik
Użytkownik
No liczba Gscore dziwna, bo nigdzie nie ma achi za 1G, a tego achieva o którym mówisz, na liście zdobytych w L4D nie masz oO

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
No liczba Gscore dziwna, bo nigdzie nie ma achi za 1G, a tego achieva o którym mówisz, na liście zdobytych w L4D nie masz oO
nie ma go bo nie mialem podpiętej konsoli do neta od jakiegoś czasu, jak podepnę, to się zaktualizuje. achiv wpadł sam przy loadingu gry :/

even ope PL

Użytkownik
Użytkownik
Mi ostatnio wskoczyło osiągnięcie z CoD WAW, polegające na zabiciu gen. Amsela z pistoletu w misji Vendeta. Szczegół że generała nie trafiłem, zapisałem grę strzeliłem tak na próbę (chyba w ścianę), osiągnięcie przyznano. Dziwne ale ok już mnie zaczął ten achivment strasznie męczyć.

even ope PL

Użytkownik
Użytkownik
zapisałem stan gry, zacząłem od nowa i osiągnięcie wskoczyło, w zasadzie nawet w pierwszej chwili nie pomyślałem ze to achiv, myślałem że znajomy na live się pojawił

Duster1

Użytkownik
Użytkownik
Wiesz twój GS jest całkowicie wiarygodny , gdyż nie ma problemu, żeby to był twój pierwszy achiv w grze (jest to możliwe). Ja kiedyś jak robiłem achiv w force unleashed żeby zabić 100 osób aerial combo , dostałem za zabićie 100 saberthrowem, a tej mocy w ogóle nie używałem. Achivy czasem mają problem i się ładują podczas bootowania. Np. w bully żaden fabularny achiv nei wskakuje od razu , trzeba wyjść to menu i załadować grę, bo gra tylko podczas loadingu to sprawdza. L4d dostawałem tylko zasłużone achivy od razu kiedy je zrobiłem, to tak na marginesie.

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
No bo co ma wnosić - zwykły bug - martwisz się o to jak babcie o spowiedź w każdy pierwszy piątek :)
nie, zwykły bug jest wtedy gdy wtopię się w tekstury, gdy pociski w magazynku się nie kończą, gdy po zabiciu gościa ten odlatuje w kosmos. to nie jest zwykły bug. skończ pisac w tym temacie, znajdz sobie inne do nabijania postów

Dogg

Użytkownik
Użytkownik
Myślę że powinieneś - tak jak ktoś wyżej napisał - zadzwonić na infolinię Microsoftu i ich o tym poinformować, bo jeszcze Ci bana dadzą za czitowanie w Aczikach, a wtedy jeszcze więcej się nadzwonisz.

Duster1

Użytkownik
Użytkownik
Jezu...Po co ta panika. Żadnego bana nie będzie. Jak dostanę achiv za skończenie tutoriala w jego trakcie , to też mam dzwonić do m$? Jakby to jeszcze było coś w stylu np zabicia 100000000 kolesi online , to można by się pospinać, porobić panikę i dzwonić. Założę się, że rozmowa na infolinii wyglądała by jakoś tak:

Dzień dobry, tu infolinia bla bla bla
- Witam. Dostałem dzisiaj achiva, chociaż na niego nie zasłużyłem.
-.......no i?
:D

Do góry