Zdrapka Xlive na 1 miesiąc - działanie w Polsce.

MOSZEUSZ

Użytkownik
Użytkownik
Witam.
Mam taki dość dziwny problem. Mianowicie myślałem sobie nad kupnem Gold`a na jeden miesiąc i tu natknąłem się na pewien problem. Na niektórych aukcjach napisane jest, że są to zdrapki EU/USA ale nie działają one w naszym kraju. Na innych aukcjach z kolei takiej informacji (brak obsługi kont PL) nie ma. Może ktoś powiedzieć o co w tym chodzi ? Bo trochę zgłupiałem od tego =.=
(Zdrapka nie działająca która bym z chęcią kupił)
1 miesiąc XBOX LIVE GOLD najtaniej na Allegro !!! (1488745120) - Aukcje internetowe Allegro
(Inna przykładowa zdrapka która niby działa z kontem PL)
1 miesiąc XBOX LIVE GOLD EU USA AUTOMAT 24/7 (1492642937) - Aukcje internetowe Allegro

bulkA_

Użytkownik
Użytkownik
Jak byk na dwóch aukcjach masz napisane, że nie działają na polskim XBLu

aukcja nr 1
UWAGA, nie działa na koncie PL
aukcja nr 2
Uwaga - Klucze nie działają na Polskim Xbox Live

MOSZEUSZ

Użytkownik
Użytkownik
W drugiej aukcji linki pomyliłem. Mój błąd. Oto on: 1 miesiąc XBOX Live Gold PL/EU/US - SKAN 24h/7! (1476163170) - Aukcje internetowe Allegro . Zastanawia mnie tylko dlaczego niby te zdrapki z pierwszej aukcji nie działają. Polska niby jest w Europie.

hashpl

Banned
za 25zl sprzedaje kolega tu na forum dzialaja z PL live

tomo2194

Świeżak
Świeżak
Jak ja kupowałem sobie golda i chciałem sprawdzić które w PL działają to znalazłem informację że na polskim live działają zdrapki 3 miesięczne i roczne i chyba od 1600 mp w góre (to tak dodatkowo dodałem)

Do góry Bottom