Zepsute 2 konsole

Wizz

Świeżak
Świeżak
Witam, dostałem 2 konsole xbox 360 w rozliczeniu od znajomego. Konsole są z końca roku 2006, obydwie są uszkodzone.
Jedna wyświetla na ekranie błąd E74, druga zaś nie wyświetla na ekranie nic, a kod błędu to 0102. Pytanie którą da się łatwiej naprawić i czy jest to do wykonania w warunkach domowych :). Jeżeli nie to prosiłbym o polecenie jakiegoś dobrego serwisu w okolicach Poznania który zająłby się tym w miare przystępnej cenie :).
 

Ralph3x

Świeżak
Świeżak
Znalazłem coś tu,mam nadzieje że troche pomoze.Xbox 360 e74 dziwne zjawisko
 

KaBooM

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Odp: Zepsute 2 konsole

Te konsolę najlepiej do śmietnika.:-D
Szkoda kasy na nie

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Te konsolę najlepiej do śmietnika.:-D
Szkoda kasy na nie

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
Dokładnie,dobrze Ci tu pisze,ja kiedyś też miałem albo dwa falcony albo jednego zephyra a drugiego falcona,oba padły,naprawiłem,pocieszyłem się tydzień i poszło w cholere.
Za te pieniądze ,ktore wydasz na naprawę lepiej odłóż i kup sobie jaspera z allegro(za 450 już trafisz),albo wydaj na browar :)
 

buteks102

Użytkownik
Użytkownik
no ja ewentualnie pobawiłbym się z suszarką albo pierkarnikiem ;d bo szkoda kasy
 

TigraTeam

Banned
na piekarnik tez szkoda czasu bo pochodzi tydzien
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
no ja ewentualnie pobawiłbym się z suszarką albo pierkarnikiem ;d bo szkoda kasy
Szkoda gazu.
 

Baloon 360

Użytkownik
Użytkownik
W obu konsolach masz zimne luty pod GPU przy dobrze zrobionym reballingu będzie długo działa.
 

Wizz

Świeżak
Świeżak
Po wymianie pasty termoprzewodzacej konsola z bledem 0102 pyko :). Jednak prawdopodobnie w kazdej chwili moze pasc. Oplaca sie ten caly reballing ? Znacie jakis dobry serwis w Poznaniu :)? I jak to cenowo mnie wyniesie : p? Konsole dostałem za darmo, po co mam wydawać kase na nowego jak za 150zl może jeszcze żyć :)
 

sloniu

trolololololo
V.I.P
Użytkownik
Jednym po re działała rok, a niektórym po dniu padał klocek. 150 zł i ma żyć tydzień? Troszke się nie opłaca, lepiej kupić falcona ;) "http://xboxforum.pl/sprzet-11/gdzie-najlepiej-zrobic-reballing-81424/" troche stare, ale nie jestem z Poz więc nie orientuję się.
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Konsole na śmietnik, sprzedać na części co sie da i kupić Jaspera. Znajomy dał ostatnio za Reball w (Serwis i naprawa konsol: PS3, PSP, PS2, X360, Naprawa YLOD) 180 zł i konsola padła po 3 miesiącach + pare dni. Gwarancja była na 3mc, teraz żałuje że nie dołożył i miałby niezawodnego Jasperka.
 

Do góry Bottom