Zepsuty napęd?

infi2009

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Przerobiłem napęd (LG Hitachi) zagrałem w 3 gry (piraty) po jakimś czasie zaczeły wyskakiwać "problemy ze szmatką" a potem przestały dzialać i byly porysowane , a teraz gdy nagrywam to zadna gra nie działa (nagrałem 5):(. Z tego co wiem to moze być wina laseru w napędzie , i chciałem wymienić napęd na najnowszego lite-on z przeróbka . Sam nie wiem czego tyczy się mój problem Proszę o pomoc POZDRAWIAM ! ! ! :D
 

grzech1991

Banned
Użytkownik
zacznij od wypalenia na dobrej płycie dobrą nagrywarką

do Twojego napędu tańszy jest laser niż lite-on
 

infi2009

Użytkownik
Użytkownik
nagrywarkę mam LG H12N
 

grzech1991

Banned
Użytkownik
i dziwisz się że gry nie działają?
 

infi2009

Użytkownik
Użytkownik
ale na początku gry działały. Czyli to wina nagrywarki w kompie? ;/ . Wolałbym mieć 100% pewność
 

grzech1991

Banned
Użytkownik
jak chcesz mieć 100% pewność to zagraj w totolotka

aby dojść do czego co to jest trzeba eliminować możliwe przyczyny ja bym zaczął od nagrywarki

wydałeś 104zł na 4 drogie płyty bez pojęcia więc dla mnie logiczne że masz i na nagrywarkę a jak nie masz to są przecież oryginalne gry po 200zł
 

infi2009

Użytkownik
Użytkownik
dobra wiem ale 100 zł na pionieera do kompa potem 150 na lite-ona z przeróbką to troche duzo , jeszcze sie postaram u kogos nagrac kto ma lepszą nagrywarke :)
 

grzech1991

Banned
Użytkownik
flash można za 50zł załatwić..
 

infi2009

Użytkownik
Użytkownik
przeróbke już to tego wliczylem :)
 

mateusz323

Użytkownik
Użytkownik
a nie masz żadnej oryginalnej gry ? :)
Na niej możesz sprawdzić jak działa laser :p
Co do nagrywarek LG miałem pare i stare strasznie słabo nagrywaja nawet verbatimki nowe nagrywarki LG nadaja sie najlepiej tylko na verbatimy innych lepiej nie nagrywac :)
 

grzech1991

Banned
Użytkownik
"Co do nagrywarek LG miałem pare i stare strasznie słabo nagrywaja nawet verbatimki nowe nagrywarki LG nadaja sie najlepiej tylko na verbatimy innych lepiej nie nagrywac"

żadna nagrywarka LG się nie nadaje ale polak kombinator i nie może nigdy tego zrozumieć...

"a nie masz żadnej oryginalnej gry ?"

oryginalna gra mu się na 99% odpali
 

mateusz323

Użytkownik
Użytkownik
nie zawsze mi jak padał laser to i oryginały przestawał czytać :(
 

infi2009

Użytkownik
Użytkownik
oryginały działają . Ale mi fife zrysowało i szmatka wyskakuje
 

infi2009

Użytkownik
Użytkownik
Kupilem porządnie nagraną płytę i przeczytało ale po 2 min wyskoczył "problem z szmatką". Więc chyba napęd do wymiany
 

Reji

Użytkownik
Użytkownik
ja mam idętyczny problem tylko ze z lite-on'em nie jest aż tak tragicznie że komunikat wyskakuje co 2 min ale tez dosyć często ale za to często nie widzi płyty w napędzie. Zauważyłem że z napędu wystaje taka dosyć duża "smuga" kurzu (infi2009 spawdz u siebie czy nie masz czegoś takiego) jutro idę kupić sprężone powietrze do czyszczenia wnętrza pc i spróbuje przedmuchać jak pomoże to napisze.

dmuchnąłem i na razie jest ok tylko ciekawe na jak długo...
 

Do góry Bottom