Zepsuty pad od xboxa one

Tumore

Świeżak
Świeżak
Witam od jakiegoś czasu mój pad od xboxa nie działa jak należy nie ruszam gałkami a postacie w grach same się ruszają a kamera sama obraca, to samo jest też w menu głównym konsoli. Same gałki gdy je ruszam to czasami się zacinają i nie wracają na swoje miejsce. kiedyś na tego pada wylało się trochę coli ale wtedy przez ok. Miesiąc działał normalnie. Czy jest jakaś możliwość naprawy tego pada bez potrzeby lutowania nowych gałek? Pad był już roskręcony więc już go nie wyślę nigdzie.
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
wylało się coli i pewnie po czasie korozja naszła... rozkręć go teraz i zobacz jak on wygląda...
 

Tumore

Świeżak
Świeżak
wylało się coli i pewnie po czasie korozja naszła... rozkręć go teraz i zobacz jak on wygląda...
Normalnie nic szczegolnego nie widac
 

rychu8818

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Pad był już roskręcony więc już go nie wyślę nigdzie.
Jak jest gwarancja to możesz spróbować wysłać. Tutaj masz potwierdzenie, że MS wymienia nawet rozkręcane wcześniej pady.
 

ariel111c

Użytkownik
Użytkownik
Analog do wymiany. Jak czujesz, że podołasz to możesz wymienić sam.
Miałem identycznie (postać w grze sama się poruszała) analog nie odbijał do końca
wymieniłem i jest oki ;)
 

Tumore

Świeżak
Świeżak
Nie mam lutownicy a gwarancja nawet nie wiem kiedy się skończyła. Poszukam jakiś serwisów.
Dzięki za pomoc i tak.
 

AlienGBL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jeśli Szczecin to ogarnij ufogames - naprawa tego samego dnia, kosz bodajze 60zl.
 

Do góry Bottom