Poradnik Zewnętrzny dysk USB 3.0 do Xbox One

goofyps

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak

Marszal19830424

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A nie lepiej Ci dorzucić 50zł i wziąć tego Seagate'a 4 tera, co Rolo89 podawał na końcu poprzedniej strony?
Zapomniałem dodać, że ten dysk 2tb WD20EARX już mam i to od kilku dobrych lat. Początkowo w kompie a od bardzo dawna w obudowie usb 2.0 logilinka także pozostaje dokupić obudowę usb 3.0. Zastanawiałem się tylko jak to będzie chodzić w tym duecie pod xbox. Czy konsola wykryje dysk i czy macie doswiadczenia z ta obudową nateca? Swoją drogą i tak ta opcja segate 4tb brzmi fajnie tylko to 7200rpm? Kupię raczej obudowę tylko natec ma różne opinie. Myślę o logilinku
Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.

goofyps

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Zapomniałem dodać, że ten dysk 2tb WD20EARX już mam
To by wiele wyjaśniało ;)
Swoją drogą i tak ta opcja segate 4tb brzmi fajnie tylko to 7200rpm?
W opisie nie ma, ale sądząc po cenie raczej 5400. W ogóle zauważyłem, że przy dystkach zewnętrznych wartość rpm jest rzadko podawana. Więc tak przy okazji zapytam, poleciłby ktoś jakiś dysk 4tb i 7200rpm? Ciężko sprawdzać każdy model po kolei ile ma rpm'ów..

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ilość obrotów talerza nie ma nic wspólnego z tym czy dysk jest z zewnętrznym zasilaniem czy nie.

2,5'

3,5'

3,5' potrzebują dodatkowo 12V czego nie da USB dlatego muszą mieć osobne zasilanie :)

emilo123

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
A ja mam inne pytanie. Podłączyłem dysk 2tb by zgrać wszystkie gierki na nowego xox ze starego one udało się itd. Ale chciałbym sformatować dysk by działał jak wcześniej czyli głównie pod PC i TV do filmów bez wrzucania gier z xboxa. Po skonfigurowaniu dysku w xboxie PC nie widzi już go. Użyłem programu Xbox One Drive Converter i po zmianie na PC Mode komp widzi dysk zrobiłem format itd ale np gdy wrzucę film na niego i podepnę pod TV to TV nie widzi nic na dysku... Testowane na dwóch TV więc chodzi tu o usunięcie ustawień z xboxa do fabrycznych ustawień dysku zewnętrznego... Ktoś coś pomoże???

Marszal19830424

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam, Czy dysk Seagate Backup Plus Hub Desk 8TB będzie dobrym dyskiem do xbox one x? Co sądzicie czy 8 tb to przy obecnych grach pojemność wystarczająca?
Czy ten konkretny dysk będzie chodził przynajmniej tak szybko jak ten wewnętrzny w one X?
Pytam o ten model bo jest w przystępnej cenie na amazonie
Dodam też że dopiero zaczynam zabawę z one x ale już teraz po instalacji kilku gier dysk ubywa w zastraszającym tempie.

xbox.user

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Generalnie 8TB, to powiedziałby, że raczej zakup przyszłościowy bardziej, na moment obecny Quantumn Break zajmuje ok 180 GB uwzględniając patch dla XBOX ONE X.
Jeżeli masz dużą kolekcję gier zarówno na nośniku CD oraz w wersji cyfrowej i silnie potrzebujesz mieć je wszystkie pobrane na dysku to TAK. Kup te 8TB, będziesz miał potem również miejsce na inne gry na XBOX'a.

davex

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Witam, Czy dysk Seagate Backup Plus Hub Desk 8TB będzie dobrym dyskiem do xbox one x? Co sądzicie czy 8 tb to przy obecnych grach pojemność wystarczająca?
Czy ten konkretny dysk będzie chodził przynajmniej tak szybko jak ten wewnętrzny w one X?
Pytam o ten model bo jest w przystępnej cenie na amazonie
Dodam też że dopiero zaczynam zabawę z one x ale już teraz po instalacji kilku gier dysk ubywa w zastraszającym tempie.
Na co Ci 8Tb gdy 2TB ciężko zapełnić? Zanim wykorzystasz 8 to konsole odejdą do lamusa :)
Przy tych patchach myślę że 4 wystarczy w zupełności.

Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka

Do góry Bottom