Poradnik Zewnętrzny dysk USB 3.0 do Xbox One

Marszal19830424

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
no dobra, a jak z predkoscia? to pewnie 5400 a jaka predkosc ma wew. dysk xox? ten dysk da rade czy szukac wd?
 

xbox.user

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
no dobra, a jak z predkoscia? to pewnie 5400 a jaka predkosc ma wew. dysk xox? ten dysk da rade czy szukac wd?
3.5 cala szukaj jako 7200.
Jeśli chodzi o pojemność to naprawdę aż takiego zabezpieczenia pamięci potrzebujesz? :-o

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
 

rychu8818

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
a jaka predkosc ma wew. dysk xox?
W XOX siedzi seagate ST1000LM035 prędkość 5400
 

Marszal19830424

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dysk ma być rozwojowy bo choć mam 2tb w domku to wolę go zostawić na media a gry ładować na duży dysk bo gry dużo zajmują i będzie tylko gorzej a tak każdego miesiąca trzy tytuły z golda plus game pass itp. Pozniej zaglowac dyskami eee to wolę raz a konkretnie popłynąć w końcu poszedłem w sprzęt premium dziękuję za odp jaki tam dysk siedzi. Sądziłem że dali tam 7200 a tu byle jaki seagate.
 
Ostatnia edycja:

goofyps

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Korzysta ktoś z Was z tego dedykowanego dysku Seagate'a dla Xbox? Warto doplacic pare zl za taki?
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Tu płacisz więcej za obudowę z logiem, technicznie to to samo :) Jak chcesz poczuć różnice to kup dysk SSHD lub 7200obr.
 

kwiatek1910

Świeżak
Świeżak
Nie chcę zakładać nowego wątku. Czy na dysk da się skopiować wszystkie gry z konsoli, nie tylko te zakupione z własnego konta? Chodzi mi o te, które już były na dysku gdy kupiłem konsolę, po poprzednim właścicielu.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Tak da się, nawet profil z ustawieniami.
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Od 17/06/14 do dnia dzisiejszego 04/12/17 dysk działa bez problemu! Przetrwał XO i teraz współpracuje z XOX. Dysk można kupić pod tym linkiem. Polecam!
 

marcolomeo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Od 17/06/14 do dnia dzisiejszego 04/12/17 dysk działa bez problemu! Przetrwał XO i teraz współpracuje z XOX. Dysk można kupić pod tym linkiem. Polecam!
Z dyskami zarówno HDD jak i SSD to zawsze rosyjska ruletka.

Mój SSD Adata sp920 128 GB (z pięcioletnią gwarancją) padł po miesiącu, po wymianie chodzi rok (jak dotąd).

Jeśli chodzi o HDD to złe doświadczenia mam z zewnętrznymi WD Green 3,5' 2 TB, pierwszy padł po dwóch miesiącach, następny bardzo sporadycznie podłączany po kilku latach (miał przepracowane może z 300 godzin).

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 

MarioOL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Najgorsze doświadczenia z dyskami to mam z firmą seagate. Najlepsze z WD. Ponoć naj mniej awaryjne są Hitachi.
 

Gruberek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ja z WD mam kiepskie doświadczenia. W nowym laptopie wytrzymał niecały rok. Dla porównania seagate wytrzymał ponad dwa lata ( laptop włączony średnio 18 godzin na dobę, używany w trudnych warunkach ). Mam też dwa Seagate ( 4TB + 2TB ) włożone do domowego serwera. Ten 2 TB działa już ponad 3 lata non stop, 4 TB ok. 2 lat. Serwer głównie wykorzystywany do torrentów więc dyski mielą bez przerwy. Dodam, że nie są to dyski przeznaczone do ciągłej pracy tylko zwykłe zewnętrzne wyciągnięte z obudowy.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie ma się co sprzeczać bo z dyskami jest już tak że jedne działają latami a inne padają po 5 minutach. Ja mógłbym napisać ... ale daruję.
To wszytko nie ma znaczenia, kupując dysk trzeba szukać informacji o danej serii. Dobrą opcją weryfikacji są firmy odzyskując dane ale nie każdy ma do tego dostęp.
 

Brolly

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Pracuje w sklepie i serwisie komputerowym więc mogę coś powiedzieć o awaryjnosci. WD i Seagate dają radę i psują się w podobnym procencie później są Toshiby i najgorsze Hitachi. SSD to loteria, psują się często każde i bez przyczyny. Sam mam w Xbox one X dysk 1TB i podpięty WD 1TB jeszcze że starej konsoli. Dla mnie to zdecydowanie wystarczająca ilość miejsca nawet z łatami do XoX.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

paradox2604

Użytkownik
Użytkownik
jaki najtanszy dysk zewnetrzny 500gb-1tb polecacie do xboxa one?
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik


Jak najtańszy to... najtańszy ?
500GB to nawet nie ma po co kupować, kilka gier i miejsca nie ma.

W tym temacie była już wielokrotnie podawana sprawdzona Adata HV620. Sam mam dwa takie i do tego Seagate Expansion Portable. Od siebie polecam.
 

paradox2604

Użytkownik
Użytkownik
a cos ponizej 200? tak okolo 150?
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
 

paradox2604

Użytkownik
Użytkownik
ok dzieki
 

Do góry Bottom