Poradnik Zewnętrzny dysk USB 3.0 do Xbox One

Wojtekkr434

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Hej chciałbym dokupić do mojego xbox one s 500GB dysk zewnętrzny i tak za około 220zł jest adata HV620 biały lub 2TB firmy seagate z logiem xbox.Czy ten dysk jest wart
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Hej chciałbym dokupić do mojego xbox one s 500GB dysk zewnętrzny i tak za około 220zł jest adata HV620 biały lub 2TB firmy seagate z logiem xbox.Czy ten dysk jest wart
Mam ADATA HV620 2Tb sobie chwalę. Zero jakichkolwiek problemów. Używam już ponad rok.
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Hej chciałbym dokupić do mojego xbox one s 500GB dysk zewnętrzny i tak za około 220zł jest adata HV620 biały lub 2TB firmy seagate z logiem xbox.Czy ten dysk jest wart
Kup a ADATA sprzwdzony dysk mam go od poczatku w xboxie i dziala bez problemu - link
 

rycek0

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam, ja do swojego xbox one x dokupiłem w promocji za 299 zł seagate game drive 4tb ps4. Niby producent pisze, że tylko do tej konsoli pasuje lecz po podłączeniu do mojego klocka działa bez zarzutu.
 

MasterD23337

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Witam, ja do swojego xbox one x dokupiłem w promocji za 299 zł seagate game drive 4tb ps4. Niby producent pisze, że tylko do tej konsoli pasuje lecz po podłączeniu do mojego klocka działa bez zarzutu.
A czemu miałby nie działać. To jest zwykły dysk. Posiada co najwyżej logo xboxa lub ps4 i różni się kolorystycznie.
 

rycek0

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A czemu miałby nie działać. To jest zwykły dysk. Posiada co najwyżej logo xboxa lub ps4 i różni się kolorystycznie.
Wiem,ale dostałem info od seagate,że jest tylko i wyłącznie kompatybilny z PS4dobre sobie.
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Wiem,ale dostałem info od seagate,że jest tylko i wyłącznie kompatybilny z PS4dobre sobie.
Taki marketing firmy
 

MasterD23337

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Wiem,ale dostałem info od seagate,że jest tylko i wyłącznie kompatybilny z PS4dobre sobie.
Taki marketing firmy
Tak jak kolega napisał tylko i wyłącznie marketing firmy. Ale najważniejsze jest to, że kupiłeś ten dysk w bardzo dobrej cenie. Niech Tobie służy jak najdłużej.
Pozdrawiam
 

rycek0

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Tak jak kolega napisał tylko i wyłącznie marketing firmy. Ale najważniejsze jest to, że kupiłeś ten dysk w bardzo dobrej cenie. Niech Tobie służy jak najdłużej.
Pozdrawiam
Dziękuje serdecznie.
 

mig30

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
mialem jedną kieszne USB 3.0 i na nią zgralem gry. potem zakupilem inną, tez USB 3.0 - była widoczna, ale slyszalem ze konsola szybko wyłączała dysk. pozniej zrobilem wymuszony upgrade xboxa, i nie widzi juz tego dysku w żadnej z kieszeni. czy komus cos takiego się przytrafiło? szkoda mi tych gier pobranych na dysk -podlaczony do kompa , wykrywany, SMART ok.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Gry możesz odzyskać programem XBOX One Drive Converter, będziesz potrzebował jedynie tyle wolnego miejsca na dysku PC ile masz GB gier.
 

mig30

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
dzieki za odpowiedz!
juz to zrobilem, program po podlaczeniu widzi dysk w formacie XBOX, ale po konwersji na PC ciągle jest tam tylko partycja GPT bez danych. przerobilem z powrotem na format Xbox, ale konsola bez zmian - tez tego nie widzi.
czy jakies opcje mi zostają poza sformatowaniem tego dysku?
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
No jak dysk jest pusty to kaplica, możesz zapuścić DMDE i spróbować odzyskać pliki ale nie ma gwarancji że konsola zobaczy te gry, jeżeli suma kontrolna się nie będzie zgadzać to zostaną pominięte.
 

hacajaca

Użytkownik
Użytkownik
Jaki dobry dysk SSD polecacie najlepiej 240GB w miarę tańszy.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Rozumiem że do PC bo XO ci tego dysku nie zobaczy, w takim razie dlaczego nie założyłeś tematu ?

np. https://www.ceneo.pl/37164441
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Rozumiem że do PC bo XO ci tego dysku nie zobaczy, w takim razie dlaczego nie założyłeś tematu ?

np. https://www.ceneo.pl/37164441
do tego dysku potrzebujesz kieszen usb
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
do tego dysku potrzebujesz kieszen usb
Przecież XO obsługuje dyski od 256Gb w górę, więc jego 240 konsola nawet nie ujrzy w systemie :)

Cytuję info ze strony supportu MS:
"Aby można było używać zewnętrznego magazynu pamięci do przechowywania gier i aplikacji na konsolę Xbox One, dysk twardy musi spełniać następujące warunki:

  • Pojemność co najmniej 256 GB
  • Połączenie za pomocą interfejsu USB 3.0"
 
Ostatnia edycja:

koper95

Świeżak
Świeżak
Witam, jestem nowy na forum. Chciałbym się tylko poradzić czy dysk z linku nadawał by się jako dodatkowa pamięć do mojego Xboxa One S. Dodam tylko że jest to dysk używany odnowiony przez producenta. https://www.wdc.com/en-gb/products/wd-recertified/my-passport-ultra-new.html
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Witam, jestem nowy na forum. Chciałbym się tylko poradzić czy dysk z linku nadawał by się jako dodatkowa pamięć do mojego Xboxa One S. Dodam tylko że jest to dysk używany odnowiony przez producenta. https://www.wdc.com/en-gb/products/wd-recertified/my-passport-ultra-new.html
Każdy z USB 3.0 i powyżej 256Gb. Ten z tego co widzę ma USB 3.0
 

x X x

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Siema. Zamierzam dokupić zewnętrzny dysk twardy do XOX, który będzie działał w obudowie obsługującej SATA 3 i USB 3.0.

W konsoli fabrycznie siedzi następujący dysk:

ST1000LM035
1TB
5400 RPM
128 MB cache

Jeszcze nie zdecydowałem czy zakupić dysk 1 TB czy większy. W tym momencie nurtuje mnie następujące: czy pamięć cache dysku ma duże znaczenie w przypadku tego modelu konsoli? Oraz, czy dużą różnicę w szybkości ładowania się interfejsu i/lub gier da mi dysk 7200 RPM (bo nie sądzę, aby w samych grach coś to zmieniło).

Jest okazja na zakup takiego samego dysku jak siedzi w konsoli, teraz na Allegro. I zastanawiam się czy się na niego zdecydować, czy definitywnie szukać dysku o wyższej prędkości obrotowej. Plus co z tym cache. Nie mówię tutaj i sytuacji, gdzie porównujemy dysk 8 MB vs 128 MB, ale np 32/64 vs 128.

Dzięki!
 

Do góry Bottom