Poradnik Zewnętrzny dysk USB 3.0 do Xbox One

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Można.
 

rycek0

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Czy można do konsoli podpiąć dwa dyski usb? np 2x 1Tb - jako magazyn dla gier? czy działa to bez problemu? jakoś niespecjalnie chcę kupować nowy duży skoro mam w domu kilka 1tb :D
Mam podpięty 4tb seagate i 500gb ssd Samsung t5 i wszystko działa prawidłowo
 

MirBarPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Spoko, dzięki za info. Na razie wystarczą ma 2x 1Tb a kiedyś może kupię jeden duży.
 

prawomen

Użytkownik
Użytkownik
Czy każdy dysk Seagate 4TB USB 3.0 bulk będzie działał z konsolą x-box x jako dysk zewnętrzny?
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Będzie.
 

P3rconte

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam,
Czy ten dysk twardy będzie działać pod Xbox One X ? WD My Book 8TB czarny USB 3.0 ?
https://www.x-kom.pl/p/335269-dysk-zewnetrzny-przenosny-wd-my-book-8tb-czarny-usb-30.html
 

Eryk Mierzejewski

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam,
Czy ten dysk twardy będzie działać pod Xbox One X ? WD My Book 8TB czarny USB 3.0 ?
https://www.x-kom.pl/p/335269-dysk-zewnetrzny-przenosny-wd-my-book-8tb-czarny-usb-30.html
Będzie działać, musi być USB 3.0.
 
Ostatnia edycja:

Dmxvs12

Świeżak
Świeżak
Witam chciałbym zapytać na temat xboxa one x potrzebuje kupić dysk zewnętrzny tego dotyczy moje pytanie posiadam dysk z laptopa 1T czy jeżeli dokupie obudowę na dysk usb 3,0 czy konsola bedzie go widziała
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Tak będzie.
 

dawidldz

Użytkownik
Użytkownik
 
Ostatnia edycja:

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Myślę, że jeden uj :p
 

MirBarPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Bedzie dobry, dysk jak dysk, ma usb 3 więc będzie ok, ale osobiście dołożyłbym "kilka" dyszek i kupił minimum 2TB, mniejszy trochę mija się z celem
 

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Popieram kolegę, szybko się dyski zapychają, a gry potrafią mieć po 100 GB :(
 

jejek

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odnośnie dysków jest sporo różnych opinii. Seagate zły, ten dobry tamten. Ja nie mam zaufania do żadnej marki, jestem zdania, że póki działa to wszystko jest dobre. Aktualnie jako magazyny pamięci używam 1tb adata i 2tb seagate. Działają to polecam:) jak się coś zepsuje to dam znać:)
20230423_123415~01.jpg
 

Do góry Bottom