Zgodnosc z plikiem

bartez341

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam
Mam jeszcze jedno pytanko
dzisiaj sciagnolem NFsa Undercovera
Przy rozpakowywaniu wyskoczyl blad lecz wszystko dalej wypakowywalo, na koncu takze pojawil sie blad lecz po sprawdzeniu zgodnosci pliku pisze 100%
i mam do znawców:) pytanie bedzie smigac czy nie warto tracic plytki i zassac inna wersje?
prosze w miare o szybka odpowiedz:)

no byl jakis komunikat ze volium albo plik jest uszkodzone cos w tym stylu. to ryzykować???:)
 

obcy33

Użytkownik
Użytkownik
Witam
Mam jeszcze jedno pytanko
dzisiaj sciagnolem NFsa Undercovera
Przy rozpakowywaniu wyskoczyl blad lecz wszystko dalej wypakowywalo, na koncu takze pojawil sie blad lecz po sprawdzeniu zgodnosci pliku pisze 100%
i mam do znawców:) pytanie bedzie smigac czy nie warto tracic plytki i zassac inna wersje?
prosze w miare o szybka odpowiedz:)
jaki błąd? na pewno był komunikat jakiś.
a co do obrazu to jeżeli jest poprawny to nie powinno być problemu ale znowu skąd ten błąd... :confused:
 

bartez341

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
no byl jakis komunikat ze volium albo plik jest uszkodzone cos w tym stylu. to ryzykować???
 

offtopic

Użytkownik
Użytkownik
A masz wgraną najnowszą wersję WinRar'a ?? Jak nie pomoże to będziesz musiał ściągnąć archiwa z błędnymi danymi.
 

bartez341

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
mam najnowsza wersje i wypakowalo z bledami, nie wiem wlasnie czy nie bedzie to mialo wplywu na wogole odpalenie gierki?
 

Krecik1218

Użytkownik
Użytkownik
Hmm.. ja tak miałem z grami na pc i czegoś czasem brakowało. Zobacz jaki part jest uszokodzony i napraw go winrarem. Jak nie pomoże to ściągnij jeszcze raz dany part. Jak niewiesz który to to pisze w komunikacie a jak tam nie to popatrz na rozmiary partów. Jeśli chodź jeden prócz ostatniego ma inny rozmiar niż reszta to go ściągaj
 

Do góry Bottom