Zgrywanie i ponowne nagrywanie

DaWoXxX

Użytkownik
Użytkownik
Kumpel chce żebym mu nagrał Fife 10 ale już usunąłem z kompa czy istnieje możliwości zgrania z mojej płyty obrazu gry i nagranie na czystą obrazu mowie że w kompie mam tylko jedną nagrywarke:confused:
 

kobzuch

Użytkownik
Użytkownik
Jest opcja "kopiuj" w każdym programie do wypalania płyt. Operację z powodzeniem dasz radę wykonać na jednym napędzie. A odpowiadając na Twoje pytanie: wystarczy zrzucić obraz imgburnem i potem wypalić. Polecam użyć abgx jak obraz znajdzie się na dysku - w ten sposób łatwo uzyskasz plik .dvd do powyższego programu (imgburn).
 

dziewczyna

Użytkownik
Użytkownik
poradnika na forum w dziale iso szukaj, jest bo sam pare razy tak robiłem.
 

DaWoXxX

Użytkownik
Użytkownik
dziewczyna daj link
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
dział iso - poradniki
 

DaWoXxX

Użytkownik
Użytkownik
OK dzięki dałem sobie rade sam
 

alien360

Świeżak
Świeżak
Witam.
Chce sobie skopjować gre L4D 2.
Mam gre nagraną na płycie verbatim.
Najpierw musze ją zgrać na twardziela czyli zrobienie obrazu płyty.
Robie to programem ImgBurn po odpaleniu programu wybieram create image file from disc?
 

neCro

Użytkownik
Użytkownik
Witam.
Chce sobie skopjować gre L4D 2.
Mam gre nagraną na płycie verbatim.
Najpierw musze ją zgrać na twardziela czyli zrobienie obrazu płyty.
Robie to programem ImgBurn po odpaleniu programu wybieram create image file from disc?
Dokladnie.
 

alien360

Świeżak
Świeżak
OK już robi się obraz na dysku.
Kurcze byłem dzisiaj w saturnie i kupowałem sobie płyty do nagrywania gier.
Kupilem cztery verbatim ale zbyt mocno bylem podniecony i zamiast kupić dvd + R DL kupilem dvd - R DL płyty w kosz prawda?
Ale zakupilem też dwie TDK już DVD + R DL i one się nadają do nagrania?

Ok obraz się zrobił i nazwa obrazu pliku jest taka XGD2DVD_NTSC tak powinien nazywac się obraz?
Jeśli dobrze szukałem musze zrobić tak jak jest opisane tutaj?
http://xboxforum.pl/poradniki-f31/sprawdzanie-obrazu-iso-stealth-za-pomoca-abgx360-v1-0-2-a-6365.html
 

Mario28

Użytkownik
Użytkownik
bez żadnego problemu zgrasz z płyty za pomocą tgo programu Xbox Backup Creator v2.9
 

Do góry Bottom