Zgrywanie oryginalnych gier na dysk.

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Saskey

Użytkownik
Użytkownik
Czy jeżeli wypożyczę grę z wypożyczalni to mogę ją zgrać na dysk? Czy tylko pierwsza osoba? I jak mogę to czy będę mógł grać na Xbox live z innymi w trybie multiplayer?
Pozdrawiam :cool:
 

cru5h

Użytkownik
Użytkownik
Tylko jak będzie w napędzie płyta z grą. Przed uruchomieniem konsola sprawdza czy jest płyta, a potem już odczytuje z dysku.
 

kempes

Użytkownik
Użytkownik
Nie rozumiem jednego po co jest zapisywanie gier na dysku skoro i tak trzeba plyty ? :D
 

Saskey

Użytkownik
Użytkownik
A gry kupione przez Xbox Live czy jak to tam się zwie za te punkty, to też musi być płyta? I co bardziej się opłaca kupować PUNKTY (i grę kupić przez neta) czy PŁYTY z grami (i grać z napędu)?
 

maker3

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie rozumiem jednego po co jest zapisywanie gier na dysku skoro i tak trzeba plyty ? :D
Żeby było cicho
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
kempes

jak instalujesz gre na PC to tez musi byc plyta, wiec co sie dziwisz.

Saskey

Nie, nie musi.

Zalezy, czy wolisz miec pudelka czy nie. Cenowo wychodzi prawie na to samo chyba ze kupujesz duze liczby punktow np. 6000 to wtedy taniej z XBL.
 

kempes

Użytkownik
Użytkownik
No niby tak lecz na komputerze musimy zainstalowac .... A na xboxa nie ma takowej potrzeby wiec dla mnie bezsens :D
 

DaMiX360

Użytkownik
Użytkownik
Zgrywanie gier na dysk jest po to żeby konolsa mniej siegrzala ciszej chodzila i laser sie nie niszczyl a gry lepiej kupowac na vplytkach zawsze mozesz koledze sprzedac
 

cru5h

Użytkownik
Użytkownik
Gry zgrane na dysk szybciej chodzą (napęd dłużej odczytuje kolejne etapy gry niż dysk)
 

Saskey

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki za odpowiedź. Wynika z tego, że albo przerobie konsole albo będę co jakiś czas sponsorować sobie punkty. Jutro przychodzi moja konsola z Black Ops'em :)

Można zamknąć temat. Pozdrawiam
 

raflooldz

Banned
No niby tak lecz na komputerze musimy zainstalowac .... A na xboxa nie ma takowej potrzeby wiec dla mnie bezsens :D
Jest sens. Nie tyra się napęd, gry chodzą szybciej i jest bezpieczniej jak gra chodzi z dysku.

Przy poruszeniu konsoli jak chodzi z płyty, płyta może zostać uszkodzona przez laser (nie daj boże jak mocniej się ją sturchnie bo wtedy jest amen).
 

kacper4601

Użytkownik
Użytkownik
Gry zawsze można kupić uzywane a jak masz na płycie to albo sprzedaż albo wymieniszs sie z kolegą .A niektóre gry chodzą szybciej i sie nie zacinają jak sa zanistalowane na twardym dysku xboxa .A za punkty jak kupisz a zepsuje ci sie konsola czy coś to raczej tego nie odzyskasz spowrotem więc radze orginały w pudełkach. :)
 

Beri

Banned
Zgrać to zgrasz ,ale i tak potrzebuje płytę do weryfikacji
 

#PCMR

Ryżownik
V.I.P
Użytkownik
PSforum.pl
Nie wiem po co piszecie, skoro autor wyraźnie dał do zrozumienia, że dowiedział się czego chciał ? :)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom