zhackowanie profilu

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
witam, ostatnio pokłócilem się z jakimś hamburgerem na XBL, gościu powiedział, że mogę się pożegnać z kontem, bo mi je zhackuje, dzisiaj ni z tad ni zowąd zaczęły do mnie przychodzić wiadomości od moich znajomych i nie tylko, przychodziły cały czas, co chwila mialem nową wiadomość, gdy wchodziłem w skrzynkę to nic nowego nie bylo, poza wiadomością od jakiegoś typka, ze jestem taki i owaki... wiadomości przychodziły cały czas, jedna po drugiej, po około pół godziny zresetowałem konsolę bo zaczęła strasznie mulić, po włączeniu było ok, wie ktoś co to mogło być? jakiś syf się dzieje z konsolą, czy to działalność tego dupka?
 

HeLLBoY!

Użytkownik
Użytkownik
gdzie tam :p Też mi tyle razy grozili a gówno z tego było ;]
Zeby było śmieszniej pisz do niego kiedy cie zhackuje;p
 

Stifleer

Użytkownik
Użytkownik
Pisząc hamburger masz na myśli amerykanów?
 

fausto90

Użytkownik
Użytkownik
hehe typ napisal do kolegow zeby ci tak pisali nie przejmuj sie :) a jak niby ma ci haknac cos? nie ma pewno pojecia o hakowaniu a pisze bzdury:)
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
ale to nie jego koledzy mi pisali, wiadomości przychodzily od moich znajomych, nawet od tych, ktorych nie bylo online lub mieli wylaczone konsole! gdy wchodzilem w skrzynkę to zadnej wiad nie bylo (oprocz tej 1) konsola zaczeła strasznie zamulac potem juz ciężko się chodziło po menu.

Stiffler: tak
 

Apacer

Użytkownik
Użytkownik
A pamiętasz nick tego gościa? Zgłoś to do obsługi Live. Po drugie zmień hasło do konta jeżeli masz "łatwe".
 

Phoenix505

Użytkownik
Użytkownik
Wątpliwe by ktoś przełamał zabezpieczenia MS i wdarł się na serwer XBL i przez niego wysyłał ci wiadomość z kont znajomych. Bardziej prawdopodobne jest makro i tworzenie kont o podobnych nazwach dlatego sprawdź dokładnie czy nicki twoich znajomych są identyczne z tymi od których dostałeś wiadomości. Dlatego zatem nie masz co się bać nie ma sposobu kradzieży konta o ile sam nie ujawnisz do niego passów.
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
nie pamiętam,czy identyczne ale pewnie tak, poza tym te wiadomosci dostawałem bez przerwy, a gdyby to człowiek ręcznie wysyłał to byłaby chociaz sekundowa przerwa między wiadomościami, więc musiał to robić jakiś program.. kurcze żałuję, że nie nagrałem tego, ale byłem za bardzo zszokowany by o tym pomyśleć

siema, dzisiaj w nocy sytuacja się powtórzyła, jednak tym razem nagrałem co nieco :) jutro wstawię na YT i zobaczycie ocb
 

mosakPL

Użytkownik
Użytkownik
W nocy to się śpi a nie gra :D

Nie no, ja myślę że to był jakiś błąd. A masz nick tego gościa?
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
nie, nawet nie wiem, czy to przez jakiegoś gościa, czy tak po prostu z winy konsoli, nagle zaczynają przychodzić wiadomosci, z nikąd. tak jakby cała moja skrzynka odbiorcza przychodziła do mnie jeszcze raz
 

Jablo33

Użytkownik
Użytkownik
To dawaj ten filmik.
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
To dawaj ten filmik.
spokojnie, wczoraj jak chciałem wrzucić to forum wysiadło a potem mi sie nie chciało

filmik:

YouTube - x360 bug or hacked profile
 

Apacer

Użytkownik
Użytkownik
Zgłoś to wkońcu do obsługi, a nie spoczywasz na laurach.

Zwrotów których się nie rozumie nie powinno się używać :)/BloodD
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Zgłoś to wkońcu do obsługi, a nie spoczywasz na laurach.
spoczywam na laurach? lol
 

Gryzek

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Powiedziałeś, że już Ci się to wcześniej zdarzyło, czy się przesłyszałem?
Jeżeli masz tak cały czas, to zgłoś to jak najszybciej do Microsoftu. Znają się na rzeczy i nieraz mieli do czynienia z podobnymi sytuacjami. Także napisz do COK(Centrum Obsługi Klienta) i napisz co odpowiedzieli.

Pozdrawiam!
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
no więc: zadzwoniłem do MS, pogadałem sobie za 15 zł i przedstawiłem problem, pani oczywiście była kompletnie zielona, a ze specem od live nie mogłem rozmawiać, bo nie ma live w Polsce. pani się zapytała swoich kolegów co to może byc, ale oni powiedzieli, ze pewnie gdzies podalem publicznie swoj gt i teraz ludzie sobie jaja robia. powiedzialem jej ze mam nagrany filmik, który im wysłałem. po 10 minutach oddzwoniła i mowi, ze kontaktowali się z Ameryką w tej sprawie i okazuje sie, ze to jest bardzo znany bug, jednak nikt nigdy tego nie nakrecil. ten bug dzieje sie w grach Activision(zauwazyli ze gralem w coda) bo oni mają jakis problem z siecią... nic na to nie idzie poradzić, pani radziła zadzwonic do Activision i opisac problem, no ale nie zamierzam wydawac majątku na telefon, wiec sobie odpuszcze. ale najlepsze bylo i tak to, jak pani mi próbowala powiedziec, ze ten błąd zdarza się tylko w UWAGA CYTUJE: "mołdern łurfo...yy łorf..łuł..roł..łufołr "(myslalem ze niewyrobie) :D

edit: przed chwila dzwonili jeszcze raz, że mam podać swoj GT, dane itd, i ze rozmawiali z Activision i jesli jeszcze bede mial z tym problem to mam sie do nich zgłosic i podac magiczny numerek i beda wiedzieli ocb.


swoja droga dziwna sprawa
 

KaMiL6195

Użytkownik
Użytkownik
Jest możliwe zhakowanie ;) Kumpel miał w MW2 @ prestiż któryś tam level ni z tąd ni z owąd na następny dzień wchodzę w leaderboards i patrze a tu zdiwienie , 1 lvl , 0h gry , 0 killów kompletnie nic. Pewnie komuś się naraził i ktoś z JTAGiem wykasował mu cały postęp w grze wieloosobowej.
 

Apacer

Użytkownik
Użytkownik
Nie ma mowy o czymś takim co pisał użytkownik wyżej...
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
od czasu gdy podałem in ten link, nabilo się z 60 wyświetleń... mysle, ze go analizują :D dziwne, ze jeszcze nikt w Polsce tak nie miał, za to w USA są takie zgłoszenia..
 

Gryzek

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ewenement :)
Ważne, że próbują coś zrobić.
Informuj na bieżąco co i jak :)
 

Do góry Bottom