Zielony pyta odnoścnie przeóbki X-Boxa SLIM.

Dejv

Użytkownik
Użytkownik
Hej, Witajcie.
Od dłuższego czasu planuję przerobienie xbox'a SLIM. Zdecydowałem się na usługę od firmy Adekom. [http://allegro.pl/przerobka-x360-corona-rgh1-2-3-lt-3-0-wiry-poznan-i2681950390.html] (-może być ta firma?) Pan z firmy powiedział, że zapłacę 69zł lub 109zł w zależności od jakiegoś tam czipu..
Tutaj pojawia się masa pytań związana z przerobieniem konsoli;
1. Jaką przeróbkę wybrać? czym to się różni? co jest lepsze? - rgh czy lt+
2. Czy po przerobieniu konsoli można grać online? [xbl]. Jeżeli tak, to czy trzeba mieć oryginalnie wykupiony Xbl Gold?
3. Jakie gry mogę zacząć już ściągać? (przeróbkę zrobię w przeciągu 2/3 tygodni, więc zaopatrzył bym się już w kilka gierek, lecz nie wiem jakie mogę ściągać, ponieważ uploaderzy w tytułach wystawiają różne rozszerzenia [nie wiem, czy mogę to tak nazwać] jak np. XGD3/XGD2/SRT itp. nie wiem czy mogę śmiało już ściągać gierki, bo nie wiem czy będą kompatybilne z przerobioną konsolą).
4. Można na przeróbce ściągać materiały (demo,fimy,DLC itd.) z X-LIVE?


PS.: Jeżeli chodzi o moją nagrywarkę, to posiadam tą, którą idzie wypalić gry o każdym rozszerzeniu (czy jak to tam się nazywa) - iHAS124 B ATA.
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Odp: Zielony pyta odnoścnie przeóbki X-Boxa SLIM.

Bierz lt+ 3.0, pograsz na niej na xbl ale abonament musisz mieć normalnie wykupiony. Ściągaj obojętnie jaka grę, tylko przesłanuj ja abgx, dogra co trzeba żeby śmigało na 3.0

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

Lucky Luke

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master

Info Przenoszę do odpowiedniego działu//Laki88

 

Dejv

Użytkownik
Użytkownik
Czyli rozumiem że mogę już ściągać sobie gierki :]. Dopiero jak je ściągnę to mam przeskanować? w jaki sposób to zrobić? Reszta pytań nadal aktualna :)
 

KaBooM

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Odp: Zielony pyta odnoścnie przeóbki X-Boxa SLIM.

1.Lt.3.0
2.możesz grać na xbl oczywiście gold + online pass do niektórych gier.
3.sciagaj gry.iso w abgx 1.0.6 w poradniku jak nagrywać Lt.3.0 masz co i jak zrobić i ustawić.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
 

Koniokrad

Użytkownik
Użytkownik
Jesli o przerabianie chodzi to tak jak koledzy wyżej powiedzieli LT+3.0 - aczkolwiek podobno RGH ma przyszłosc.. hmm
Sam mam LT+3.0 i jestem zadwolony!
 

Dejv

Użytkownik
Użytkownik
No tak - ale decyzja jest tylko jedna jeżeli chce się grać multi - LT+3.0

Reszta pytań nadal aktualna
 

Do góry Bottom