Zła płyta ? Napęd ?

ptasik

Świeżak
Świeżak
Siema wszystkim wczoraj kupilem sobie płytke Verbatima DVD+R DL i proboje wypalic gre ale lipa plyta nie smiga w napedzie chodz naped na 100% zapisuje dvd+r dl ( LiTeOn SOHW-1633S) naped wógule jej nie widzi ( i tak samo u trzech innych kumpli i ich napedach) plytki napewno dobre bo kupilem ich 6 i zadna nie hasa.. myslalem ze problem lezy w tym ze na plytce napisana jest predkosc 8x ale nawet jak probowalem juz wlozyc plytke z nagrana już grą kumpla (2,4x takze jej nie widzial na tym LiTeOnie , na innych nie sprawdzalem ) wie ktos co to moze byc ? chcialbym dodac jeszcze ze do tego liteona wgralem nowego biosa i h** dalej lipa..;/ :mad:
 

hardin

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Zła płyta ? Napęd ?

Jaka nagrywarka?
 

realizer

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Zła płyta ? Napęd ?

wnuczus napisał:
Jaka nagrywarka?
ptasik napisał:
Siema wszystkim wczoraj kupilem sobie płytke Verbatima DVD+R DL i proboje wypalic gre ale lipa plyta nie smiga w napedzie chodz naped na 100% zapisuje dvd+r dl ( LiTeOn SOHW-1633S) naped wógule jej nie widzi ( i tak samo u trzech innych kumpli i ich napedach) plytki napewno dobre bo kupilem ich 6 i zadna nie hasa.. myslalem ze problem lezy w tym ze na plytce napisana jest predkosc 8x ale nawet jak probowalem juz wlozyc plytke z nagrana już grą kumpla (2,4x takze jej nie widzial na tym LiTeOnie , na innych nie sprawdzalem ) wie ktos co to moze byc ? chcialbym dodac jeszcze ze do tego liteona wgralem nowego biosa i h** dalej lipa..;/ :mad:
 

incubus

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Zła płyta ? Napęd ?

Zmień palnik ten Liteon to zabytek i to jeszcze z epoki tragicznej jakości litka (sam go miałem przezył całe 2,5 miesiaca).To taka porada nie odpowidz na twój problem bo ni chu chu nie wiem o co ci chodzi.
 

offtopic

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Zła płyta ? Napęd ?

ptasik możesz zrobić crossflasha na 1653S, ale czy to coś pomoże :-\ Nagrywarka jest już wiekowa więc kup nową i wywal ten złom :D
 

ptasik

Świeżak
Świeżak
Odp: Zła płyta ? Napęd ?

crossflasha robilem i dalej lipa ale to nie chodzi tylko o te nagrywarke.. przecierz probowalem na trzech innych i hu** nie mam pojecia w czym tkwi problem...
 

incubus

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Zła płyta ? Napęd ?

ptasik napisał:
crossflasha robilem i dalej lipa ale to nie chodzi tylko o te nagrywarke.. przecierz probowalem na trzech innych i hu** nie mam pojecia w czym tkwi problem...
Napisz dokładnie co to za problem , co chcesz zrobic jakim programem jakie pojawiaja sie komunikaty bo z tego co napisałes w pierwszym poscie niewynika nic zadna informacja (naped niewidzi płyty i tyle).
 

simonnt

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Zła płyta ? Napęd ?

Kup lg - proste ;p
 

offtopic

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Zła płyta ? Napęd ?

A dlaczego akurat LG ??
Ja bym wybrał coś innego ;)
 

hardin

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Zła płyta ? Napęd ?

Lg ma dobry odczyt ale za to słabe nagrywanie według testów
 

sOrOwEczkA

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Zła płyta ? Napęd ?

Najlepiej kup sobie 2.
LG- do odczytu
Pionier - do zapisu :D
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Odp: Zła płyta ? Napęd ?

ja tez mialem liteona ( nie pamietam jakiego) i tez zniszczyl mi 2 pierwsze płyty. wiec zamienilem sie z brajdalem na samsunga i wszystko fuka ani razu zadnego problemu.

słowem - kazda inna nagrywarka byle nie liteon :)
 

Do góry Bottom