Zle nagrana plyta

Sh1noPL

Użytkownik
Użytkownik
Witam

Stracilem juz kilka plytek i chcialbym sie dowiedziec co takiego robie zle.

Plik wrzucam do abgxa w takiej konfiguracji

abgx.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl
abgx2.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl


Nagrywam predkoscia 2,4 w imgburnie

Wrzucam plytke do konsoli i oto co widze

20110303009.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

Procz tego nic nie robilem, moje pytanie brzmi co robie zle, co musze zrobic by to zadzialalo. / sory nie dalo rady zakodowac linkow
 

bgszef

Banned
Najprawdopodobniej musisz zmniejszyc na mniejszy wave
 

Qazimodo

Użytkownik
Użytkownik
zaktualizuj flasha do iXtreme LT+ 1.1
 

szym12

Świeżak
Świeżak
może masz fałszywe pliki ja też straciłem ładne pare płytek na nagraniu jednej gry!!! bo pliki są czasem podobne do tych prawdziwych ale nie chcą chodzić bo to podruba
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
płyta brzytwa jaka masz przerobke?
 

Sh1noPL

Użytkownik
Użytkownik
zebym mial numer do goscia od ktorego kupilem konsole to bym wiedzial, cos z lt+ ale nie wiem ktore. probowalem nagrywac juz rozne gry i kazda ma to samo.
 

Kris304

Użytkownik
Użytkownik
A na jakich płytkach nagrywasz?
 

Sh1noPL

Użytkownik
Użytkownik
Platinium

mam kilka na platiniumach i chodza brzytwa, wiec nie wiem..


zaktualizowac na mniejszy wave? tzn na jaki?
 

Sh1noPL

Użytkownik
Użytkownik
zmniejszylem wave z 6 do 4 i nadal to samo, jak dam nizszy wave to abgx pokazuje mi bledy z video, v0, v1 i chyba pfi


co dalej...?
 

cyborg95

Użytkownik
Użytkownik
Po spatchowaniu takie błędy będą bo obraz już nie jest czysty tylko było w nim grzebane a czy ta na pewno nagrywasz w IMGBurn plik Video ( img czasami zależy przez jaki program ci to będzie chciało łyknąć ) a nie tak czasami plik iso. Jak masz LT obojętnie czy LT czy LT+ to nie musisz patchować ( oprócz gier z AP 2.5 NA LT+ ale mma taką nie jest )
 

Sh1noPL

Użytkownik
Użytkownik
Po spatchowaniu takie błędy będą bo obraz już nie jest czysty tylko było w nim grzebane a czy ta na pewno nagrywasz w IMGBurn plik Video ( img czasami zależy przez jaki program ci to będzie chciało łyknąć ) a nie tak czasami plik iso. Jak masz LT obojętnie czy LT czy LT+ to nie musisz patchować ( oprócz gier z AP 2.5 NA LT+ ale mma taką nie jest )
czyli co takiego musze zrobic? na jeszcze nizszy wave? jak tak to jaki najlepiej? o jakim pliku video mowisz?
 

Do góry Bottom