Zmiana adresu email na konsoli, nie na stronie microsoftu

3Gamer

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Cześć. Chciałbym zmienić adres email (ten który pojawia się w lewym górnym rogu konsoli) a dokładniej to chcę ustawić drugi dodany adres email na stronie ms i ten ustawić jako główny, a pierwszy który służył do zakładania konta ms wyczyścić, tak żeby był tylko ten nowy. Na stronie ms już dodałem alias i mam dwa adresy email, ale jak ustawić na konsoli ten nowy adres tak aby nie stracić zainstalowanych gier? Na konsoli nie widzę możliwośći ustawienia adresu nowego a jak usunę profil i będe go chciał ustawić na nowo to raczej gry pójdą w zapomnienie i będe je musiał na nowo instalować... Jakieś pomysły? W skrócie chcę na stronie ms nowy adres email i to samo na konsoli.

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ten na konsoli to chyba główny mail, musiałbyś pewnie zmienić głównego maila :) Nigdy się nad tym nie zastanawiałem :)

3Gamer

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
W tym problem że jak zmienię główny adres email na stronie ms, to gdy włącze konsole to prawdopodobnie wyskoczy błąd że nie ma takiego konta czy coś, bo skąd konsola będzie wiedziała jaki teraz główny email jest? To może jeszcze inaczej zapytam, jeśli chwilowo tylko usunę profil z xboxa to usuwając dosłownie na chwile, gry z dysku też się usuną? Czy jak po chwili dodam ponownie mój profil (z nowym adresem email) to konsola rozpozna że gry na dysku są przypisane do tego konta? Nie wiem jak to ugryźć :(

a_team dobrze napisałeś :) a ja niepotrzebnie dalej kombinowałem, wystarczy zmienić głównego maila a konsola przecież ma dostęp do całego profilu i od razu zaskoczy który mail jest ustawiony jako główny :) Dzięki.

Ostatnia edycja:

Do góry Bottom