Zmiana Języka

Filipos

Świeżak
Świeżak
Witam niedawno zakupiłem grę ''Mass Effect'' gra jest w języku niemieckim lecz nie mam możliwości zmiany języka i bardzo mnie to irytuje bo nie rozumiem żadnych dialogów :/ Prooooosze o pomoc :(
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Jesli w ustawieniach w dashu masz jezyk i region Polska, a w grze masz j. niemiecki to chya nic nie poradzisz, looknij jeszcze w opcjach gry.

Pisane z telefonu .
 

Filipos

Świeżak
Świeżak
Jesli w ustawieniach w dashu masz jezyk i region Polska, a w grze masz j. niemiecki to chya nic nie poradzisz, looknij jeszcze w opcjach gry.

Pisane z telefonu .
Próbowałem z regionem a w grze nie ma nic zwiaznego ze zmianą jezyka :/
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
No to nic nie wskórasz .. a skąd tę grę nabyłeś wgl ?? z PL ??
 

Do góry Bottom