Zmiana napedu

bogaty

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Prosze o umieszczenie jakiegos tutorialu jak zmienic napęd z Benqa na Samsunga z góry dziekuje.

Piri

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Zmiana napedu

Wgrywasz tylko flash z jednego do drugiego zmieniajac jedna wartosc bina . To wszystko

bogaty

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak

Ale jak hex edytorem ?

grzech1991

Banned
Użytkownik

w firmware samsunga wklejasz klucz i zmieniasz spoofa i po sprawie

bogaty

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak

Sorry ale jestem zielony co to spoof wytłumacz mi jasniej albo jesli masz daj link to jakiegos tutorialu, albo najlepiej sam napisz pozdro.

asq1994

Użytkownik
Użytkownik

Jak jestes zielony to zapłać komóś kto to zrobi bo tylko możesz zrąbać konsole i będzie po sprawie.

bogaty

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak

chce sie dowiedziec robiłem flasha benq i napęd smiga teraz mam dwie konsole w obu benq i powiem tyle benq to niewypał jeśli chodiz o kopie.Kumpel ma od 1.5 roku konsole i samsung na odczycie 4x czyta gry idealnie gta 4 itd.Kupiłem napęd samsunga zamówiłem juz chipset pci via sata 6421A i palnuje przerobic ixtreme 1.4 8x tego samsunga.

grzech1991

Banned
Użytkownik

o tym jak sie robi taki naped na polskiej scenie jest pelno i tu stwierdzam "google prawde Ci powie"

bogaty

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak

Fajnie to na co to forum jest? myślałem ze forum jest od tego zeby pomagac a tu pisza poszukaj w google heh.
Add Wystarczyło napisać uzyj toolboxa 4.6 i po sprawie, teraz juz sam sobie poradze.

A mam pytanko jak zmienie z benq na samsunga oczywiscie ixtreme to grozi ban za to ??? dodam ze konsola to nówka premium falcon nie zbanowana.

Edit//przeo_91, post pod postem!

grzech1991

Banned
Użytkownik

nie

Do góry Bottom