zmiana z ixtreme 1.4 na 1.51

SuburB

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam posiadam X'a z napedem hitachi i mam ixtreme 1.4 lub 1.41-niepamietam...
Do tego czasu wszytskie gry (ze steal patchem) ktore sciagalem dzialaly, a teraz jestem w posiadaniu wolfensteina, guitar hero 5 i one nie dzialaja,wiem ze jest to za sprawa zabezpieczenia wave 3.Jako ze mam hitachi to moj maxymalny soft to 1.51 i pytanie czy:
- jezeli przerobie swoja konsole na 1.51 to czy bede mogl wciaz odpalac stare gry z wave2 ze (steal patchem).
przeczytalem gdzies ze ludzie ktorym na 1.4 dzilaly gry to po przerobieniu na 1.51/1.6 nie dzialaja im teraz gry starsze ale za to dzilaja nowsze.
Prosze o wypowiedzenie sie ludzi ktorzy sie na tym jakos znaja ;D
Dziekuje za przeczytanie i mam nadzieje ze mi pomozecie
 

AnarchyMen

Użytkownik
Użytkownik
jak będziesz miał 1.51/1.6 to będą ci działały wszystkie gry z 1.4 + te z Wave3 :D
 

Duras

Użytkownik
Użytkownik
Sam mam napęd Hitachi i soft 1.51. Wcześniej miałem 1.4 i po aktualizacji grałem w wiele starszych gier wave2 i bez problemu działają starsze jak i nowsze. Nie są to informacje wyczytane tylko sprawdzone na mojej konsoli więc to musi chodzić :)
 

SuburB

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
dzieki za bardzo szybka odpowiedz,ale napisalem do kolesie u ktorego planuje przerobic ( konsole w wawie) i zapytalem sie go i on odpisal, zacytuje kawalek tego co mi odpisal.
"gry patchowane z 1.4 na 1.51 nie beda chodzic na 1.51 i 1.6 bedzie trzeba je ponownie negrac bez patcha ,"
wiec czy mozecie mi wyjasnie o czym koles mowi bo z tego co rozumiem to co on mowi jest sprzeczne z tym co wy mowicie...
 

igorro

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli chcesz uruchomić grę z wave 3 na konsoli z powiedzmy ixtreme 1.4 to musisz ją przerobić z wave 3 do wave 2 i takie gry przerobione nie będą działać na ixtreme 1.6 lub 1.51 wszystkie inne będą.
 

SuburB

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Aha, dzieki faktycznie moze to koles mial na mysli,jeszcze chce sie tylko upewnic:
ixtereme 1.51 czyta gry zarowno z wave 3 jaki i z wave 2 ze steal patchem)
 

igorro

Użytkownik
Użytkownik
Tak:)
 

SuburB

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Prosze admina o zamkniecie/usuniecie tego tematu
jeszcze raz dzieki za szybka odpowiedz
 

Do góry Bottom