Zmniejszenie ryzyka bana oraz pytanie odprzeróbki

Opermyt

Świeżak
Świeżak
Witam!

Od pewnego czasu gram na piratach, lecz wcześniej sprawdziłem, czy gra się nadaje do grania, a nie patrzyłem na ss czy tam takie do XBL.(przeróbka LT+)
1. Czy jeśli będę grał na oryginałach, a będę posiadał przeróbkę LT+, a na piratach (bracia się nie zgodzą na odflashowanie, na razie) bez konsoli podłączonej do neta, to czy ryzyko bana jest mniejsze?
2..Jeśli mam przeróbka "LT+" i posiadam klucz napędu to mogę sam sobie odflashować? W domu
CHCIAŁBYM GRAĆ PRZEZ NETA, ALE KOPIE KTÓRE SPRAWDZIŁEM TO TYLKO TAK CZY ZADZIAŁAJĄ!
 

blazejp

<a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto
V.I.P
Użytkownik
Grając na kopiach na konsoli nie podpiętej do neta nie można dostać bana
Nie ma możliwości przywrócenia oryginalnego oprogramowania. Znaczy technicznie można to wykonać, ale po podłączeniu do neta, konsola będzie i tak miała status 'modyfikowanej'
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
bana nie dostajesz za granie na kopiach tylko za firmware napędu.....


Grając na kopiach na konsoli nie podpiętej do neta nie można dostać bana
Nie ma możliwości przywrócenia oryginalnego oprogramowania. Znaczy technicznie można to wykonać, ale po podłączeniu do neta, konsola będzie i tak miała status 'modyfikowanej'
niech się wypowie ktoś kto wie coś wiecej bo ja gdzieś czytałem że jak się wgra OFW to można spokojnie grać na live.......
 

turbin

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli masz LT+to spokojnie możesz grać na necie, ale zawsze jest ryzyko bana. Konsolę można odflaszować i nie będzie żadnego śladu że była przerabiana.
 

Opermyt

Świeżak
Świeżak
a JEŚLI MA KEYA NA płytce (sory za capsa) to mogę sobie sam "odprzerobić"
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
tak
 

Opermyt

Świeżak
Świeżak
A trzeba przy tym rozbierać konsolę?
 

Qazimodo

Użytkownik
Użytkownik
trzeba rozbierać i napęd podłączyć przez SATA do PC
 

Do góry Bottom