Znamy cenę i date wydania Wiedźmina 2 na X360

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Sevcio

Użytkownik
Użytkownik
Sorry, że głupio spytam. Ale jak to jest z tym preorderem? Jak zamówiłbym teraz, to zapłaciłbym dopiero 17 kwietnia, jak kurier by ją do mnie przyniósł? Czy pieniądze wysyłam teraz, po zamówieniu. Zależy mi na tej mrocznej edycji :]
 

druteron

Użytkownik
Użytkownik
Gdyby wszystkie nowe gry na konsolę były w tym przedziale cenowym, to nigdy bym nie przerobił konsoli.
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Sorry, że głupio spytam. Ale jak to jest z tym preorderem? Jak zamówiłbym teraz, to zapłaciłbym dopiero 17 kwietnia, jak kurier by ją do mnie przyniósł? Czy pieniądze wysyłam teraz, po zamówieniu. Zależy mi na tej mrocznej edycji :]
Zamawiaj teraz, płać w kwietniu. Nie ma musu. Równie dobrze możesz złożyć pre-ordera na mroczną edycję teraz, a tydzień przed premierą anulować zamówienie i stwierdzić, że wolisz kupić tą edycję w pobliskim empiku czy media markcie :p
 

Prz3mo

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Tak a pro po ludzi pytających o nr to będzie on możliwy do sprawdzenia po 1.02.2012 w szczegółach zamówienia.

Co do wydania to liczę na CDPR i zostaną im nawyki z gier komputerowych, a przynajmniej wiedźmina 2 w wersji PC.
Duże pudełko kolekcjonerki, a w nim jeszcze poza zawartością zafoliowany karton z grą, który ma wewnątrz pudełko z grą poradnik i BonusDisc.
Byle do kwietnia teraz.
 

Fiszó

Użytkownik
Użytkownik
Wiedźmin 2: Zabójcy Królów (X360) PL - Ed. Rozszerzona + kurier gratis! - gra, wymagania, cena - sklep Muve.pl
Na muve.pl za 119 zł preorder + kurier gratis, nie wiem jak z mroczną edycją.
 

Prz3mo

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Mroczna edycja w Polsce dostępna jest tylko i wyłącznie w sklepie gram.pl

CDPR wypuścił trailer z zawartością owej edycji
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

piaskun

Użytkownik
Użytkownik
Zamawiał ktoś, coś na tym muve.pl?
Nie orientuje się w tych wysyłkowych sklepach, a jakby nie było 14zł taniej :p
 

RastaManiu

Użytkownik
Użytkownik
Preorder zamówiony a do tego Mroczna Edycja :D Już nie mogę się doczekać tego pięknego pudełeczka
 

mario1500

Użytkownik
Użytkownik

freeq_

Użytkownik
Użytkownik
Polska gra, polska cena! To pokazuje, że gry naprawdę mogą kosztować normalne pieniądze ;)

Sent from my X10i using Tapatalk
 

Fiszó

Użytkownik
Użytkownik
Zamawiał ktoś, coś na tym muve.pl?
Nie orientuje się w tych wysyłkowych sklepach, a jakby nie było 14zł taniej :p
Normalny sklep internetowy z grami, żadnego ryzyka, jeżeli nie zależy komuś na tej mrocznej edycji to lepiej kupic w muve.pl , troszku taniej i wysyłka darmowa, kurierem. Ja już tam zamówiłem.
 

majkimajk

Użytkownik
Użytkownik
Polska gra, polska cena! To pokazuje, że gry naprawdę mogą kosztować normalne pieniądze ;)

Sent from my X10i using Tapatalk
mogłyby jeszcze byc tansze o jakieś 25% no ale i tak nie ma źle, patrząc na "nienasze" :)
 

freeq_

Użytkownik
Użytkownik
mogłyby jeszcze byc tansze o jakieś 25% no ale i tak nie ma źle, patrząc na "nienasze" :)
Nie no jak dla mnie cena 130zł to naprawdę dobra cena jak na Polskę.

Sent from my X10i using Tapatalk
 

majkimajk

Użytkownik
Użytkownik
Nie no jak dla mnie cena 130zł to naprawdę dobra cena jak na Polskę.
wiem o tym, chociaż patrząć na zarobki itd, to taka gra powinna kosztować koło setki góra, ale jak napisaleś, i tak jest dobrze
 

Fiszó

Użytkownik
Użytkownik
 

Prz3mo

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nr zostały przydzielone i można je sprawdzić w Moje zamówienia > szczegóły >

Niestety trafił się nie pełny 320 a 319 ale cóż. Byle do premiery.
W tym roku wpadną moje pierwsze gry pre-orderowe obie kolekcjonerki Wiedźmin 2 i ME3 :)
 

Fiszó

Użytkownik
Użytkownik
Nie będę robił nowego tematu to zapytam tu.
Dużo stracę jeżeli zacznę od dwójki ?
 

Prz3mo

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Zbyt wiele raczej nie stracisz poza kilkoma smaczkami.
 

Don Joinciano

Użytkownik
Użytkownik
Nie będę robił nowego tematu to zapytam tu.
Dużo stracę jeżeli zacznę od dwójki ?
Moim zdaniem 'jedynka' jest pod wieloma względami o wiele lepsza od drugiej odsłony, poza tym jest to gra w którą po prostu trzeba zagrać, więc rób wypad z forum i nadrabiaj zaległości. (;
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom