Znamy datę premiery Driver’a

Macireks

Użytkownik
Użytkownik



Na razie nie wiedzieliśmy kiedy pojawi się kolejna odsłona legendarnej serii Driver, która kiedyś konkurowała z GTA. Teraz już wiemy, że Driver: San Francisco ukaże się w sklepach już na przełomie sierpnia i września.

Ubisoft na razie nie zdradził dokładnej daty premiery, ponieważ będzie ona tradycyjnie rozplanowana na dwa regiony.

Dalsza część newsa na Data premiery Driver'a już jest znana
 

piotrek95pl

Użytkownik
Użytkownik
nigdy nie lubiłem tej gry ;x
 

KuBaNPL

Użytkownik
Użytkownik
nigdy nie lubiłem tej gry ;x
A ja wręcz przeciwnie, pierwszą część wspominam bardzo dobrze, grało mi się w nią na prawdę przyjemnie, lecz niestety IMO kolejne części były coraz gorsze. Ciekawe jak będzie z tą odsłoną.
 

ustach

Użytkownik
Użytkownik
Jedynke uwielbiałem. Nr 2 ciekawe bo można wysiadać WOW ! I od tej pory ro już nie driver
 

Grzib

Użytkownik
Użytkownik
Jedynke uwielbiałem. Nr 2 ciekawe bo można wysiadać WOW ! I od tej pory ro już nie driver
Dokladnie...
nastepne czesci mialy byc lepsze od GTA
Driv3r - Lipa
Driver: Parallel Lines - lipa x2
Driver: San Francisco - No ciekawe jak to bedzie, i czy ukaze sie demko, albo jakis fajny gameplay
 

wronkas

Świeżak
Świeżak
ahh pamietam te stare czasy jak sie gralo godzinami w driver na psx : D ciekawe jak bedzie z tym ; D
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
skoro ta seria kiedyś konkurowała z GTA, to musi byc conajmniej dobra... jeśli będę miał okazję to na pewno zagram, ale do sklepu nie pójdę ;)
 

jakubkameleon

Użytkownik
Użytkownik
Pierwsza cześć była najlepsza potem to zbyt już kojarzone było z GTA....
 

Lusus

Użytkownik
Użytkownik
Jest tez trailer: YouTube - DRIVER San Francisco - Comeback Trailer [North America]

Wyglada fajnie, zobaczymy jak sie sprawdzi zmienianie samochodow "w locie".
 

Do góry Bottom