Znamy datę premiery Plants vs. Zombies na XBLA

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Becuś

Użytkownik
Użytkownik


Potwierdziły się wszystkie wcześniejsze doniesienia - Plants vs. Zombies na XBLA ukaże się we wrześniu, konkretnie ósmego, w środę. Znamy też szczegóły dotyczące nowych trybów gry.

Pierwszy z nich to typowa kooperacja - każdy z dwóch graczy wybiera swój arsenał roślin i wspólnie starają się obronić ogródek przed atakiem zombie.

Drugi z nowych trybów, nazwany Versus, zapowiada się o wiele ciekawiej. Jeden z graczy wciela się tu w obrońcę ogródka, drugi zaś w hordę zombie, próbując wedrzeć się do domu i zjeść mózg gracza pierwszego. Pojedynki w Plants vs. Zombies? Hell yeah!

Jestem bardzo ciekaw, jak w wersji na 360 zostanie rozwiązane sterowanie - zbieranie słoneczek myszką na komputerach było bardzo wygodne (na iPhonie w sumie też), oby i na padzie tak było. Trzymam za grę kciuki - to jedna z moich ulubionych niezależnych gier, na pececie swego czasu byłem od niej uzależniony.

A swoją drogą - na załączonym obrazku możecie podziwiać nową wersję tańczącego zombie, która powstała w związku z aferą wywołaną przez prawników Michaela Jacksona, o której pisałem jakiś czas temu.

[via IGN]

Tomasz Kutera

Źródło: Polygamia
 

Kuzarek

Użytkownik
Użytkownik
Szkoda ze tak późno już dawno zdążyłem ukończyć na PC
 

iTyle

Użytkownik
Użytkownik
dokładnie trochę późno ja osobiście grę przeszedłem w 100% . Gra jest naprawdę wciągająca :)
 

pwn3r1337

Użytkownik
Użytkownik
pojedynki i wspolpraca w PvZ... yeah
zapowiada się fajnie
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
No brzmi ciekawie :D
Na PC gierca wymiata :D
 

Ancient296

Użytkownik
Użytkownik
Ciekawe jak im to wyjdzie :D
Czekam do września.
 

Galagher

Banned
Użytkownik
No to czekam na to :) czad pamiętam jak przechodziłem tą gierke na Iphonie heh :)
 

sarna

Świeżak
Świeżak
Gra na PC była *********. Teraz tylko czekać na premierę.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom