HOT! Znamy gry oraz ceny z „największej cyfrowej wyprzedaży w historii”. Microsoft zaprasza na zakupy!

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Rozumiem.
Czyli f&f to jakby osobna gra ale wymagająca horizon 2

Wysłano z WC za pomocą gołębia pocztowego.
 

ManyPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Rozumiem.
Czyli f&f to jakby osobna gra ale wymagająca horizon 2

Wysłano z WC za pomocą gołębia pocztowego.
Nie wymaga FH2 do grania.

Po prostu napisano w Tapatalku : )
 
Ostatnia edycja:

Biały406

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Wydaje mi się, że nie wymaga podstawki. W momencie kupna miałem już jedno i drugie na dysku. Ale dostajemy w niej tylko dwa z sześciu miast (na mapie to te środkowe), mamy dość głupkowatą fabułkę i dość liniową rozgrywkę. Pojeździć można i jest całkiem fajnie.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Rozumiem.
Czyli f&f to jakby osobna gra ale wymagająca horizon 2

Wysłano z WC za pomocą gołębia pocztowego.
Gra nie wymaga w ogóle podstawki FH2. Jest to osobny dodatek, taka mini gierka bardziej :)
 

exitcosmo

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
FH2 Storm Island 17,50 :) Kupię bo podstawowa wersja szybko mi się znudziła.
 

szonyone

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
A skąd takie info ze NFS do dzisiaj?


wyskrobane z Sony Xperia m4 Aqua
jest to oferta dnia! ja ******** nie umiesz czytac?
 

dracoag

Użytkownik
Użytkownik
nie, tylko na kontach trial 30-dniowych, które można otrzymać po założeniu nowego konta i dodaniu karty kredytowej.

https://support.xbox.com/pl-PL/my-account/xbox-live-membership/trial-gold-membership#686e37fa8c3a4bc3b0d749bce43004d8

EDIT : należy pamiętać, że po wykupieniu takiego bezpłatnego triala należy anulować subskrypcję xbox live gold, aby w kolejnych miesiącach nie pobierało z karty środków do opłacenia subskrypcji.
Gadasz bzdury, właśnie kupiłem z dodatkową zniżką na 48h Trialu. Jak nie wiesz, to się nie wypowiadaj.
 
Ostatnia edycja:

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
Titanfall Deluxe Edition za 25 zeta, tylko neich mi ktos powie czy fajna gra i czy duzo ludzi w to gra na XBL? Hm zadnej rpzepustki zeby grac po sieci dodatkowej nie trzeba?
 

ManyPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Titanfall Deluxe Edition za 25 zeta, tylko neich mi ktos powie czy fajna gra i czy duzo ludzi w to gra na XBL? Hm zadnej rpzepustki zeby grac po sieci dodatkowej nie trzeba?
Polecam, fajna zabawa, ludzi dużo. Za tą cenę to tylko brać i grać: )

Wysłane z mojego LG-D320
 

Enz0

Użytkownik
Użytkownik
Dishonored na x360 34,50zł ;). Hot pursuit kupione reszta raczej nikłe promocje.
 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
Polecam, fajna zabawa, ludzi dużo. Za tą cenę to tylko brać i grać: )

Wysłane z mojego LG-D320
orientuej sie ktos czy to wersja PL? Bo chce wlasnie kupic jakas strzelanke byle by bylo duzo ludzi nie ze po miesiacu nikogo tam nie zastane..
Ps. gears of war ultimate kiedy bedzie?
 

BuuMajin

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Właśnie chce kupić FM6 w zestawie z FH2 i napotkałem błąd przy płatności (
PBR9002
a8968bb9-75d4-4a6d-be08-8ad51e756563 )
Na PayPalu mam 225zl a gra kosztuje 221. Do ceny gry wliczają jeszcze jakaś opłatę ? Ile jeśli tak. Czy kupić z poziomu konsoli a nie www. Z kart debetowej tez nie chciało ściągnąć kasy.

Problem rozwiązany.
Jest możliwość żeby ktoś kupił grę na moje konto a ja oddam pieniądze ?
 
Ostatnia edycja:

DarkAlexX

Świeżak
Świeżak
Liczyłem na przeceny DLC do Forza Horizon 2 a tu nawet nie ma Forza Horizon 2 w przecenie LOL
content://media/external/file/49837
Liczyłem na przeceny DLC do Forza Horizon 2 a tu nawet nie ma Forza Horizon 2 w przecenie LOL
Przecież masz w sumie dwa główne dodatki do FM2, Storm Island i Szybkich i Wścikłych po całkiem dobrej cenie. Sam wczoraj dokomałem zakupu tego pierwszego :)
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Przecież masz w sumie dwa główne dodatki do FM2, Storm Island i Szybkich i Wścikłych po całkiem dobrej cenie. Sam wczoraj dokomałem zakupu tego pierwszego :)
Szybcy i Wściekli to nie dlc do FH2 tylko osobny dodatek, który działa bez posiadania FH2 tyle że na mapie z FH2. Jemu chodziło głównie o Storm Island oraz Porsche. Sama czekam na dodatek Porsche w przecenie.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
content://media/external/file/49837


Przecież masz w sumie dwa główne dodatki do FM2, Storm Island i Szybkich i Wścikłych po całkiem dobrej cenie. Sam wczoraj dokomałem zakupu tego pierwszego :)
Szybcy i Wściekli to nie dlc do FH2 tylko osobny dodatek, który działa bez posiadania FH2 tyle że na mapie z FH2. Jemu chodziło głównie o Storm Island oraz Porsche. Sama czekam na dodatek Porsche w przecenie.

F&F dawali za darmo mam na X360 oraz XO zdążyłem już to przejść 3 razy, Storm Island kupiłem w promo kiedyś i już przeszedłem za to nie mam Season Cars a chętnie bym kupił w dobrej cenie do tego poluje na Porsche pack bo są z nim związane wyzwania ale nie dam za to 35zł a ta cena stoi murem od początku roku jak mam konsole. VIPem tez bym nie pogardził.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
@krzys1190 wiem, że ciągle wisi za te 35zł, sama czekam, aż łaskawie zniżą cenę, bo uważam, że za dużo sobie życzą za to. To nie to samo co dlc Storm Island za które wg mnie warto było dać 35zł po promocji jak było ;)
 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
wiadomo keidy maja dac gears of war bo ciekawi mnie cena
 

petroz

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Gadasz bzdury, właśnie kupiłem z dodatkową zniżką na 48h Trialu. Jak nie wiesz, to się nie wypowiadaj.
Nie gadam bzdur tylko kieruję się informacjami ze stron M$ i ogólnodostępną wiedzą. Zgodnie z FAQ na stronie M$ do udziału w programie Games with Gold uprawnione są tylko konta z 30-dniowym trialem. Skoro nie działa GwG, to zniżka dla pełoprawnych kont Gold zapewne też.

Polecam lekturę :

http://support.xbox.com/pl-PL/my-account/xbox-live-membership/games-with-gold-faq#4c86f3b03b5a4d9ea82df9c24b1bcefa

Co kupiłeś i za jaką kwotę. Deals with Gold dostępne są dla wszystkich, zaś konta gold dostają jedynie wyższą o 10% zniżkę. Może kupiłeś za standardową (nie dla kont Gold) ceną?
 

dracoag

Użytkownik
Użytkownik
Rise of the Tomb Raider, przed wrzuceniem golda 178 zł, po wrzuceniu golda - 160.

Tylko GwG nie działa na trialu, a zniżki są uwzgledniane.
 

petroz

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Rise of the Tomb Raider, przed wrzuceniem golda 178 zł, po wrzuceniu golda - 160.

Tylko GwG nie działa na trialu, a zniżki są uwzgledniane.
W takim razie dobrze wiedzieć.

Co do GwG i triali, to działa tylko z trialem 30-dniowym dostępnym dla każdego nowego konta Xbox Live za 0zł pod warunkiem dodania karty kredytowej. Warto wspomnieć, że jest to równoznaczne z rozpoczęciem miesięcznej subskrypcji xbox live gold, więc po takim zabiegu od razu polecam wyłączyć subskrypcję.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom