Znamy zawartość kolekcjonerki TES V: Skyrim

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Bethesda na trwającej imprezie QuakeCon zdradziła, jakie fanty znajdą się w edycji kolekcjonerskiej piątej odsłony serii The Elder Scrolls. Fanty zacne, ale ta cena...



Edycja kolekcjonerska wyceniona została na 150 euro. Pojawi się na wszystkich platformach, na których wyjdzie TES V: Skyrim. W jej skład wejdą następujące elementy:

- 30-centymetrowa figurka smoka wyprodukowana przez firmę IP Factory i wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.

- Artbook zwierający liczne materiały graficzne stworzone podczas produkcji gry (200 stron)

- DVD z filmem przedstawiającym kulisy produkcji

- Mapa wykonana z materiału

- Gra

Zestaw prezentuje się okazale, dodatków nie jest tak dużo, jak w przypadku Dead Island, ale zapowiadają się solidnie. Gdyby tylko cena była niższa... Nie sądzę, aby znalazło się wśród polskich graczy wielu amatorów plastikowych smoków za 600 złotych. Ale to w końcu kolekcjonerka...
Świetne porównanie polskich i zagranicznych kolekcjonerek. Dead Island za 200-300 zł daje nam prawie 3 razy więcej za 2-3 razy mniejszą cenę. 150 euro za nerdowskiego smoka jest (według mnie) przegięciem.

źródło - Gamezilla
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Hahaha. Z czym do ludzi - to jest śmiech na sali. Widać że na zachodzie nie umieją tworzyć dobrych edycji kolekcjonerskich, ale w w Polsce owszem. Wystarczy spojrzeć na ostatnie gry - Call of Juarez the Cartel, Dead Island czy Wiedźmin 2 Zabójcy Królów.
Co nie zmienia faktów że w życiu bym nie kupił takiego chłamu dla figurki czy jakiegoś bidonu z DI. Trzeba być niezłym nerdem, albo mieć 10 lat żeby takie śmieci kupować :D
 

K0TAKU

Banned
Użytkownik
Strasznie uboga ta kolekcjonerka. Za taką cenę żebym mógł to ewentualnie kupić, powinno znajdować się tyle dodatków co w Dead Island + Morrowind w specjalnej wersji na X360 :)
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Hahaha. Z czym do ludzi - to jest śmiech na sali. Widać że na zachodzie nie umieją tworzyć dobrych edycji kolekcjonerskich, ale w w Polsce owszem. Wystarczy spojrzeć na ostatnie gry - Call of Juarez the Cartel, Dead Island czy Wiedźmin 2 Zabójcy Królów.
Co nie zmienia faktów że w życiu bym nie kupił takiego chłamu dla figurki czy jakiegoś bidonu z DI. Trzeba być niezłym nerdem, albo mieć 10 lat żeby takie śmieci kupować :D
Wystarczy być nadzianym kolekcjonerem, dla kolekcjonerów cena się nie liczy, tylko unikalność, oni mają inny tok myślenia.

Fakt że droga EK, super wyposażona jakoś nie jest, ale i tak lepsza niż EK AC Revelations i te jej elektroniczne pjerdoły : /
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Wystarczy być nadzianym kolekcjonerem, dla kolekcjonerów cena się nie liczy, tylko unikalność, oni mają inny tok myślenia.

Fakt że droga EK, super wyposażona jakoś nie jest, ale i tak lepsza niż EK AC Revelations i te jej elektroniczne pjerdoły : /
Ale wystarczy spojrzeć jaki to chłam jest. No nie powiem może takie figurki bym zbierał gdybym miał kasy na takie bzdety. Ale takie rzeczy co dodają do kolekcjonerki Dead Island. Proszę Cię. Chłam pewnie na poziomie Kaczora Donalda ;)
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Tak jak osoby wyżej - jestem tego samego zdania, że bardzo bardzo cienko :(. Spodziewałem się czegoś specjalnego (może jakiś miecz? hmm). I nie na poziomie kaczora Donalda - nie obrażaj kaczora :D. Tylko raczej na poziomie Mc Donald czy BurgerKing *o ile jeszcze istnieje..

Jednym krótki słowem: porażka ;/
 

mlozio

Użytkownik
Użytkownik
Jedyne co mi się podoba w zestawie, że znaleźli miejsce na grę...
 

szamannn

Użytkownik
Użytkownik
Chłam pewnie na poziomie Kaczora Donalda ;)
Bluźnisz synu. Co niektórzy na Donaldzie sie wychowali.
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Bluźnisz synu. Co niektórzy na Donaldzie sie wychowali.
Wyobraź sobie że ja też, ale z perspektywy czasu te 'hiper' gadżety wydają się po prostu shitem :p No chyba że jeszcze żyjesz w błogim stanie niewiedzy to sorki :)
 

T0Mmy

Banned
Chłam na poziomie kaczora donalda haha dobre porównanie

Przesądzili z ceną ale przy zagranicznych zarobkach nie ma sie co dziwić ceny .
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom