Zobacz jak wygląda Project Natal w wersji beta

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

DusiekPL

Użytkownik
Użytkownik
Project Natal trafił już do deweloperów. Redaktorzy Seattle Times mieli okazję zobaczyć, jak wygląda wersja prototypowa urządzenia.

Dzięki redaktorom Seattletimes mamy okazję zobaczyć, jak wygląda Project Natal w wersji prototypowej, przeznaczonej dla deweloperów. Trzeba przyznać, że pokracznemu stworkowi oblepionemu naklejkami daleko do elegancji prezentowanego na targach urządzenia.


Project Natal to nowatorski kontroler ruchu do konsoli Xbox 360. Urządzenie ma spowodować, że nasze ciało stanie się kontrolerem. Wszystko dzięki m.in. czujnikom zbliżeniowym i kamerze, która będzie rozpoznawać ruchy człowieka. Wiemy, że urządzenie będzie korzystać z mocy obliczeniowej konsoli, jednak nawet w przypadku pełnego obciążenia pracą pobór ten nie przekroczy 15%.
Project Natal został po raz pierwszy zaprezentowany na targach E3 2009, a jego premiera planowana jest jesienią br. Tym samym Microsoft próbuje wykorzystać sukces Nintendo i wejść mocniej na rynek zabawy dla niedzielnych graczy.



Źródło gram.pl
 

mentes

Banned
nawet nieźle się prezentuje.
 

Pls

Użytkownik
Użytkownik
No nie wiem, co kto lubi. Ja np. na widok tego czegos obrzygalem monitor. Miejmy nadzieje, ze bedzie wygladac zdecydowanie lepiej w finalnej wersji.
 

SFU666

Banned
Użytkownik
Wygląda jak "coś" z lat 80tych.Znacie może wymiary tego "cuda" w cm?
 

MrKilljoy

Użytkownik
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
No nie wiem, co kto lubi. Ja np. na widok tego czegos obrzygalem monitor. Miejmy nadzieje, ze bedzie wygladac zdecydowanie lepiej w finalnej wersji.
Obrzygales monitor, super! Ciekawe jak ci dziala... wiesz co, takie dzicinne komentarze to pisz na innym forum moze? Tak! Twoj komentarz jest dziecinny bo wlasnie dzieciaki maja taka "mode" ze tylko rzygaja, sr....sam wiesz.

Co do tematu to dla mnie nie wazne jak wyglada tylko zeby nie bylo z tym bledow, moze byc nawet rozowe :D
 

trykosz

Użytkownik
Użytkownik
Przecież oczywiste jest, że finalna wersja nie będzie tak wyglądać.
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
ET wersja beta . szczerze mówiąc, to zupełnie inaczej sobie to wyobrażałem...
 

piowolin

Użytkownik
Użytkownik
LOL. Przecież to jest wersja tylko dla developperów. My dostaniemy elegancką kamerkę.
 

Marf

Użytkownik
Użytkownik
wygląda jak robot ha ! napewno bedzie kosztowało tylle co x360 o ile nie więcej. :(
 

DusiekPL

Użytkownik
Użytkownik
Podobno ma kosztować tyle co jedna gierka także się nie przejmuj :D
 

andryush

Użytkownik
Użytkownik
Szpiegowskie urządzenie od MS? :D Uważajcie lepiej , bo jeśli to coś zobaczy , że wkładacie pirata do konsoli , to pewnie ją zniszczy! :D
 

mentes

Banned
natal na pewno będzie wyglądał o 80% lepiej od tej bety.
 

rtv2500

Użytkownik
Użytkownik
Chciałbym, żeby ten Natal był niewypałem... W życiu nie chciał bym sterować w grach ruchem swojego ciała jak przyjdę wykończony po 8 h pracy. :(
 

kolro

Użytkownik
Użytkownik
a mi się zdaje że to tak zostanie :p
 

PatrixOK

Banned
Użytkownik
Przeciez wiadomo jest to tylko wntetrze kamerki ktore bedzie obudowane! Otworzcie sobie np. ps3 i zobaczycie jak pieknie to wyglada ;/
 

bunker.lp

Użytkownik
Użytkownik
Mówicie, że wygląda jak ET, dla mnie wygląda jak robot z filmu "Krótkie spięcie" Johnny 5 :D Jak dla mnie mogło by tak zostać, nie lubię jak coś wygląda równo i dokładnie, tak wygląda fajnie :D
 

Jonasz1994

Użytkownik
Użytkownik
to nie ma wygl(on)Ądac to ma dzialać przecie(sz)Ż ci np. którzy kupują jak(omsc)ĄŚ mp3 to na co patrzycie na to czy jest super w wygl(on)Ądzie jak i tak jest w kieszeni czy na to ze długo (tytzymuje)TRZYMA bateria i jest dobrej jakosci i firmy


Ortografia!
 

DusiekPL

Użytkownik
Użytkownik
OJ ludziki przeczytajcie sobie tytuł newsa. Jest tam słowo BETA. a to oznacza jak sami wiecie na przykładzie Bad Company że jeszcze duuużo może się zmienić. A tak po za tym całkiem fajnie to wyglądałoby gdyby tylko dać inny kolor i inne plastiki. Teraz wygląda jak ten robocik z bajki, bodajże Wally :D
 

Rudy96

Użytkownik
Użytkownik
Podobno ma kosztować tyle co jedna gierka także się nie przejmuj :D
Znając M$ to raczej nie możliwe :D Mogliby mi podrzucić jedną taką do testowania :DD :p
 

uzurpator87

Użytkownik
Użytkownik
Przecież to jest dla deweloperów dla nich nie ma to wyglądać a działać . M$ wysyła im takie cudeńka aby mogli poznać możliwości nowego sprzętu a nie żeby postawili sobie to na wystawie prawda?

Osobiście uwielbiam grać na padzie lecz myślę, że natal będzie znakomicie sprawdzał się na imprezach lub w grach sportowych :)
Widzieliście aplikację do rysowania ?:D genialne :)

pozdrawiam
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom