Zobacz jak wygląda Project Natal w wersji beta

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

tobi0688

Użytkownik
Użytkownik
Różne toki myślenia:

Orginalny gracz- ale fajnie tylko 200zł

Piracik- ale zaje..scie tylko 6zł = (DVD+DL) <lol>
Wow to natal 6zl bedzie kosztowal? to juz zaczynam zbierac kase :D
 

nemek

Użytkownik
Użytkownik
wyglada potwornie ...
 

Bazajaytee

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
może nawet wyglądać, tak jak teraz, byle by działało należycie.
 

FokuSmok.

Użytkownik
Użytkownik
Zgadzam sie chodzi tu bardziej o poprawne działanie a nie wygląd :p
 

Langdanan

Świeżak
Świeżak
Pojawił się ten temat gdzieś na stronie cd action(Natal: Kiedy byłem mały, wołali mnie... Wall-E / CD-Action online) porównywali go tam do wally'ego, a wy co myślicie?
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=Ji_1UQU--ig&NR=1&feature=fvwp[/YOUTUBE] :D
 

Voodoo199

Użytkownik
Użytkownik
Pewnie normalna wersja będzie inaczej troszke wyglądać i całe szczęście, bo ta wersja beta to tak trochę wygląda jak idź i nie wracaj :p
 

Patrolek PL

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nie wygląda dobrze ale żeby działało :)
 

Czankaster

Użytkownik
Użytkownik
Szkoda że pewnie tak jak w przypadku WII nikt poważnych gierek na Natal poza Microsoftem i nielicznymi nie będzie robił, chociaż może i Microsoft jakieś Halo Party wyda ;)
 

sultan-kosmitow

Użytkownik
Użytkownik
Hehehehe, ciekawe ilu graczy zrezygnuje z wygodnego, wymoszczonego przez lata grania, idealnie dopasowanego fotela na rzecz Natala ?
 

mentes

Banned
grając w gry posiadając natal będziemy takie akrobacje wyczyniać ;p

 

RotaxPL

Banned
Użytkownik
tak
 

Gumis1985

Banned
... IMHO czytając kolejne informacje o Natal'u jakoś ciężko mi przeskoczyć na tok myślenia biorący za codzienność fakt, że tym sprzętem M$ dotrze do starych wyjadaczy.. którzy cenią sobie, jak się to mówi pizze/piwo/wygodny fotel i pada w rękach... ..... gdzie taki gracz będzie latał jak dziki przed ekranem TV .. pomyślcie i wyobraźcie to sobie.. może dzieciaki, które zaczynają zabawę z X-klockiem oraz fanboy'e będą do tego od razu nastawieni pozytywnie.. ale jakoś śledząc opinie w zagranicznych serwisach.. nie widzę na razie entuzjazmu.. jednak poczekamy - zobaczymy..
 

tyra96

Użytkownik
Użytkownik
Ciekawe ile będzie kosztował
 

stawik997

Użytkownik
Użytkownik
Najmniej 5 stów lecz ja obstawiam, że 600.
 

Skolud

Użytkownik
Użytkownik
Najmniej 5 stów lecz ja obstawiam, że 600.
mówili, że cena ma się wahać w granicach 50$ więc nie wiem skąd Ci to do głowy przyszło...
Ja pewnie kupię tą zabaweczkę, ale wiadomo, że pad w rękach zawsze będzie dobry... kamerka pewnie wniesie dużo nowości i zabawy przed ekranem, ale nie będzie się nim grało np w Call of Duty bo się nie da... Co najwyżej kilka funkcji się ruchem rąk będzie robić, ale nic więcej.
nie ma co gdybać - poczekamy, zobaczymy :)
 

trufel

Użytkownik
Użytkownik
... IMHO czytając kolejne informacje o Natal'u jakoś ciężko mi przeskoczyć na tok myślenia biorący za codzienność fakt, że tym sprzętem M$ dotrze do starych wyjadaczy.. którzy cenią sobie, jak się to mówi pizze/piwo/wygodny fotel i pada w rękach... ..... gdzie taki gracz będzie latał jak dziki przed ekranem TV .. pomyślcie i wyobraźcie to sobie.. może dzieciaki, które zaczynają zabawę z X-klockiem oraz fanboy'e będą do tego od razu nastawieni pozytywnie.. ale jakoś śledząc opinie w zagranicznych serwisach.. nie widzę na razie entuzjazmu.. jednak poczekamy - zobaczymy..
no i tutaj sie zgadzam jakos mi tez nei bedzie sie chcialo po powrocie z pracy jeszce skakac przed telewizorem. ale entuzjastów bedzie tyle samo co przeciwników. takze napewno na tym nie stracą. co kto lubi. przynajmniej nie bedzie jak w Wii ze ci pilot trafia w kogos obok ciebie albo w tv.
 

mentes

Banned
Natal ma być w cenie od 350zl do 450zl,wyczytałem to na pewnej zagranicznej stronce,jak znajdę to info dam linka.
 

monias

Użytkownik
Użytkownik
NAtal ma korzystać z mocy obliczeniowej konsoli, więc to będzie tylko zwykła kamerka na trójnogu i może kosztować mnij niż 200zł. Co innego gdyby to miało jakiś wbudowany procesor.. wtedy koszta rosną
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom