Zobaczcie czy warto ...

adrian284

Świeżak
Świeżak
Siema , znalazłem fajną konsolkę za małe pieniądze ale wole żeby ktoś mi doradził czy warto ją wziąć luknijcie i powiedzcie co sądzicie < XBOX 360 ELITE 120GB HDMI +GRY + GWARANCJA (1587481513) - Aukcje internetowe Allegro >
 

Macireks

Użytkownik
Użytkownik
NO porządny zestaw... i gwarancja producenta jest... i najważniejsze to jasper... ;)
Kilka fajnych gierek... opłaca się... ja bym brał
 

Macireks

Użytkownik
Użytkownik
Lepszy ten wcześniejszy
 

alqu

Banned
Bierz tego pierwszego bo ci ukradną taka okazja :)
 

zaba21s3

Banned
Bierz pierwszą super okazja nie zmarnuj jej
 

mamba

Użytkownik
Użytkownik
HAHHAHAHA bierz go "taka okazja"... hahahha

stary ja za nowego Jaspera z gwarancją itd. dałem 700zł wiec daruj sobie.....

ps. jak dla ciebie to oferta to sprzedam ci mojego jaspera data produkcji 2010-02 za tyle a sobie kupie nowego :D
 

Jax9000

Użytkownik
Użytkownik
!Up Ta... ale pewnie twój xbox nie miał hdd i tylu gier wykupionych. Pół roczny xbox, hmm oferta spoko, chociaż ja sam bym nie kupił bo nie lubię kupować używanych przedmiotów, szczególnie przez allegro :/
 

XBOX-M4ST3R

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Bierz pierwsza. Taka oferta jest naprawde dobra
 

lykanin

Użytkownik
Użytkownik
Ja bym pierwszego brał.... Opłaca się:)
 

Gerrard845

Użytkownik
Użytkownik
To zależy, jak chcesz grać tylko offline to bierz ten 2 , przerobiony odrazu , tylko ciekawe jaka przeróbka, zapytaj kolesia czy ma klucze do przeróbki. a jak nie ma no to bierz 1 i przerobisz pozniej
 

adrian284

Świeżak
Świeżak
Spoko , dzięki wszystkim
 

cyborg95

Użytkownik
Użytkownik
Powiem tak , coś za tanio ten pierwszy , drugi spoko już przerobiony klucza nie potrzebujesz ewentualnie zapłacisz ok 50-100zł za przeróbkę LT+ , odpowiedz sobie na pytanie czy będziesz grał na XBL i oryginałki , czy nie masz kasy i będziesz grał na kopiach
 

DavidCold

Użytkownik
Użytkownik
Second
 

Buchman

Banned
bierz pierwszego
 

Do góry Bottom