Zobaczcie pierwszy gameplay z Just Cause 3!

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Latanie, wybuchy i wielki chaos przed czasem? To lubimy! Właśnie w Sieci pojawił się materiał przedstawiający rozgrywkę z Just Cause 3.

Film powinien trafić do Internetu po godzinie 15:00... Jak widać kolejny raz ktoś nie dopilnował terminów i dzięki temu możemy już teraz zobaczyć ten bombowy fragment rozgrywki!

Twórcy w zeszłym tygodniu zapowiedzieli ten materiał. Wcześniej otrzymaliśmy zapewnienie, że film będzie prawdziwą esencją tego uniwersum i w moim odczuciu deweloperzy spisali się na medal. Wybuchy, chaos, latający Rico Rodriguez... To lubimy! ;)

Jak łatwo zauważyć, Avalanche Studios nie ma zamiaru rewolucjonizować serii. Otrzymamy „więcej, mocniej i z większymi wybuchami”!

Gra zadebiutuje na rynku pod koniec roku.


 

Quertin

Użytkownik
Użytkownik
Jaka grafika! I te eksplozje.. Jak tak to wszystko będzie wyglądało, to ja już nie mam wątpliwości.
 

Qpencjusz

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Jedynkę i dwujke przechodziłem po kilka razy na kompie. Mega mi się podobały. Ale trójkę juz zakupie na xa. Rewelacyjnie się zapowiada !! :D to chyba będzie 2 gra dla której wezme l4 w robocie .
 

Quertin

Użytkownik
Użytkownik
Ja aktualnie przechodzę trzeci raz JC2 na PC :) Jedna z najlepszych gier z otwartym światem, w jakie grałem. JC3 zakupię na PS4, a najlepiej jakąś kolekcjonerkę, jak by była.
 

Do góry Bottom