Zobaczmy co na to microsoft

kopecioch90

Użytkownik
Użytkownik
A tak na marginesie zawsze mnie to ciekawilo

Mialem takiego swojego ixa w szafie z 2007.12 , postanowilem chycic strone microshitu zglosic zgloszenie do naprawy i wydrukowac etykiete dla UPS . Konsole spakowalem , oczywiscie kiedys konsola przerabiana , naped uszkodzony jak i cala konsola kiedys w burze siadla cala instalacja na dzialce :D nakleilem na konsole plombe(ta srebrna nie te papierkowe jak sa teraz) i wyslalem zobaczymy co M$ mi wykombinuje za nieskodzianke , jak bedzie po sprawie odezwe sie w tym temacie wiec prosze nie kasowac, Jak za naprawe wyjdzie cos do zaplaty zaplace ale ciekawe co zrobia . Foto relacja po otrzymaniu spowrotem paczki
 

Hesperide

Użytkownik
Użytkownik
Nie chce martwić ale raczej będziesz musiał zapłacić. Bardzo ciekawe czekam na dalsze kroki :)
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Nie będzie musiał zapłacić. Jak coś wykryją a jest na gwarancji to odsyłają i tyle
 

marek2fgc

Użytkownik
Użytkownik
ja słyszałem, że jak odsyłają, to na nasz koszt.
 

kopecioch90

Użytkownik
Użytkownik
Oj to trudno zaplace jak pisalem wazne dla mnie jest sama reakcja i wkoncu pogromic mity ze jedni wysylaja przerobione itp ze M$ nie zwraca uwagi nigdy nie widzialem opartych o fakty Zdjeciami wiec zaryzykowalem dla zaspokojenia wlasnego EGO
 

kopecioch90

Użytkownik
Użytkownik
Narazie screen :)

 

sebolek

Użytkownik
Użytkownik
hmm czyżby 4. etap ? :D
 

Patrix

Banned
Użytkownik
Ciekawie się zapowiada, co M$ zrobił z twoją konsolą skoro ją odsyła do ciebie... Coś czuję na odległość że przyjdzie ci wymieniony JASPER 2010 Styczeń :pP Powodzenia...
 

kopecioch90

Użytkownik
Użytkownik
Zobaczymy zobaczymy :)

Tak po za tematem powiem wam kupilem dzis ps3 slim 250gb i mowie do wszystkich posiadaczy XBOX 360 co boja sie ze goraca sie robi konsola

PS3 TO DOPIERO PATELNIA POLOZYLEM KANAPKE I CALKIEM CIEPLA BYLA I SMACZNA
 

Adriano94

Użytkownik
Użytkownik
powodzenia :D zobaczymy co z tego wyniknie, jeszcze dostaniesz bana dożywotnio od MS^^ haha nie no żartuje, Ale ciekawe co zrobią
 

Yetan

Użytkownik
Użytkownik
Kolega mówił mi kiedyś, że jego kumpel wysłał Xbox'a 360 na gwarancję z procesorem przyklejonym na super glue (!), a M$ mu ją wymienił na nowego jaspera. :D
 

jarek43_16

Użytkownik
Użytkownik
Kolega mówił mi kiedyś, że jego kumpel wysłał Xbox'a 360 na gwarancję z procesorem przyklejonym na super glue (!), a M$ mu ją wymienił na nowego jaspera. :D
Jestem ciekaw jak ten procesor odczepił:shisha
 

kopecioch90

Użytkownik
Użytkownik
Z tego co widze po monitoringu z UPS jutro powinna paczka byc juz u mnie :) zobaczymy
 

kopecioch90

Użytkownik
Użytkownik
Tadam

Dziś wróciła konsolka :) wymienili na nowa z nowa obudowa zero rys itp. Dla mnie wszystko jasne jak masz uszkodzona w nieważne jaki sposób zaznaczam wysłałem z zmodyfikowanym firmware a i tak gwara przeszła :) poniżej zdjęcia Cya mam nadzieje ze pomogłem mity rozwiązać później zdjęcia z środka konsoli

 

dawid69

Użytkownik
Użytkownik
Gratuluje:) Falcon-a Ci odesłali?
Ja mam bana więc niestety nie przejdzie:(
 

kopecioch90

Użytkownik
Użytkownik
Jasper i zasilacz tez nowy dostalem
 

Adriano94

Użytkownik
Użytkownik
WoW Gratulacje Stary za Sprzęt i Odwagę :p
 

Tomek2010

Użytkownik
Użytkownik
Trzy słowa: "KOKS jesteś GRATULACJE"
 

Archont666

Użytkownik
Użytkownik
Gratulacje.Odblokowałeś osiągnięcie: Zrób M$ w jajo 1000G :D
 

kopecioch90

Użytkownik
Użytkownik
Gratulacje.Odblokowałeś osiągnięcie: Zrób M$ w jajo 1000G :D
hahaha :D

mam jeszcze jedna konsolke z rrodem i z gwara , naped przerobiony konsola z 2008r marzec czyli benq , podmienie im laser na zepsuty, wentylatory wstawie z konsoli z 2006r powsadzam kilka popsutych czesci ktore opisze i zobaczymy dalej
 

Do góry Bottom