Zwiastun Resident Evil: Operation Raccoon City ocieka brutalnością

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
A ta brutalność jest dodatkowo wzmacniana przez ciężkie, metalowe riffy. Zobaczcie, w jaki sposób będziecie masakrować przeciwników w Resident Evil: Operation Raccoon City.

Na nowy zwiastun Resident Evil: Operation Raccoon City składają się z grubsza trzy podstawowe elementy: przemoc, wiadra krwi i thrash metalowe naparzanie. No, i jeszcze zombiaki, naturalnie, choć nie tylko one padają ofiarą brutalnych zagrywek zaprezentowanych na tym brutalnym zwiastunie.


Resident Evil: Operation Raccoon City pojawi się w Europie pod koniec marca tego roku (wersja pecetowa dopiero 18 maja). Dobrą wiadomością na pewno jest to, że gra ukaże się u nas w polskiej wersji językowej na wszystkich platformach.​

źródło - Gamezilla

I gdzie w tym 'Resident Evil'? To już nie to, co kiedyś, niestety.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Raczej ocieka stylem rozgrywki z gears of war i bijatyki domain ...psujac klimat re, budowany długie lata. Obym się mylił.

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk
 

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
ehh to już nie to samo
...ale może być fajnie :)
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
ehh to już nie to samo
...ale może być fajnie :)
Zależy co rozumiesz pod pojeciem fajne. Zawsze po każdej skończonej części re (mowa o pierwszych 3, zero, code. veronika) miałem problem z chodzeniem sam do łazienki zwłaszcza wieczorami i nie chodzi tutj o fakt że jestem 15 lat starszy.

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk
 

Tofu212

Banned
to jest taki przedsmak tego tej części co będzie jesienia raczej pod multi robione według mnie i test czy taki resident evil dla kilku się przyjmie
 

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Zależy co rozumiesz pod pojeciem fajne. Zawsze po każdej skończonej części re (mowa o pierwszych 3, zero, code. veronika) miałem problem z chodzeniem sam do łazienki zwłaszcza wieczorami i nie chodzi tutj o fakt że jestem 15 lat starszy.

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk
hehe no napewno strachu już nie będzie :(
Poprostu spodziewam sie fajnej sieczki w coop'ie :p
 

Tofu212

Banned
ja miałem kiedyś 15lat to była straszna ta gra:) re 1 jak zombi wyskoczyło z szafy:)
 

scorpion22

Banned
mi się podoba ale chyba jestem jedynym użytkownikiem forum który nie grał w żadne re poza 5...jakoś mnie nie przyciągnęły
 

remos997

Banned
Użytkownik
Świeżak
Chłopaki ale to jest takie odejście chwilowe od serii. Prawdziwą kontynuacją 5 będzie 6.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Widocznie jestes tym pokoleniem wychowanym na szajsach, kolejnych czesciach gier z lepsza grafika. Noe ocenam tej gry do momentu waczena jej, lecz jako tytul Re ma 1/10

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Gdy gry są brutalne i ta brutalność aż tryska za monitora to jak najbardziej " I like it! ". Zobaczymy jak to będzie z tą grą :)
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Gdy gry są brutalne i ta brutalność aż tryska za monitora to jak najbardziej " I like it! ". Zobaczymy jak to będzie z tą grą :)
Moim zdaniem RE4, 5, 6 to profanacja tej serii, no bo przecież są gry które wraz z nową lepszą grafą i oczotryskami z monitora zachowały swój klimat,...NP..Metal Gear Solid.
A to co stało się z RE to jakby Nintendo zrobiło z Mario shootera ala Call of Duty.

Wiem wiem...przynudzam i wale smuty, młodzi gracze nie zrozumieją o czym tutaj mowa, ale podejrzewam że wszystkie osoby grające w RE1,2,3 też mają ten niesmak w ustach i ból w okolicach mostka, gdy widzą co stało się z grą na której się wychowali.
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ja grałem w RE 1 i 2 i jakoś nie płaczę że seria (według was) upada. Raccoon City to po prostu Spin-off od innych części. Tak samo jak Dirt: Showdown.
 

MixMachine

Użytkownik
Użytkownik
Będzie mieć to jakiś w ogóle tryb wartościowy dla pojedynczego gracza? Czy tylko nastawienie na MP?
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
!ESLORD dla mnie Resident Evil zakończył się na genialnej trójce :) RE3 to były godziny spędzony przy demie, które się powtarzało i powtarzało, a później przy pełnej wersji :).

Te nowe Residenty nie są już tymi starymi dobrymi.. jedynie tytuł jest ten sam, a cała rozgrywka itd itp już całkiem inna bajka. Dlatego też nie patrzę na te nowe Residenty względem serii RE 1-3.

Tak samo jak to miało miejsce ze serią Silent Hill :p
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Tomsi lecz jest tez jeden z najepszych code veronica, czy nawet 0 (slabiej wypadajacy)

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk
 

scorpion22

Banned
Widocznie jestes tym pokoleniem wychowanym na szajsach, kolejnych czesciach gier z lepsza grafika. Noe ocenam tej gry do momentu waczena jej, lecz jako tytul Re ma 1/10

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk
jeżeli heroes 3,diablo,gothica i mohaa uważasz za szajs to masz racje...co nie może mi się jakaś gra nie podobać ?
 

Facepalm

Użytkownik
Użytkownik
Według mnie Resident skończył się na 3 cześći,pamiętam jak jeszcze byłem młodszy pierwsza konsola psx i srałem po gaciach...
 

Lusus

Użytkownik
Użytkownik
Taki spin-off moze wyjsc serii na dobre. Zamiast upychac wszystko w jedna gre, Raccoon City skupi sie na akacji, a RE6 moze wroci do korzeni. Kazdy bedzie mial gre dla siebie i bedzie happy. ;)
 

uszyneq

Użytkownik
Użytkownik
troche zgadzam sie z Lusus-em..




Raccoon City moglo by isc w strone akcji i rozwalanki

[Resident Evil: Operation Raccoon City to drużynowa strzelanka TPP przedstawiona w mrocznym i złowrogim uniwersum Resident Evil. Specyfika świata gry zapewnia nie tylko bogate tło do działań, ale odznacza się również wyjątkową i porywającą mechaniką walki. Zombie i mutanty, twory organizacji Umbrella, tylko dolewają oliwy do ognia, gdy gracze rywalizują z przeciwną drużyną, a także muszą poradzić sobie z trzecią i nieprzewidzianą stroną konfliktu, która może egzystowac tylko w pokręconym unwersum Resident Evil. Gracze wcielają się w żołnierzy Umbrella Security Service, a rozgrywkę mogą toczyć w pojedynkę lub w grupie do czterech graczy, przeciwstawiając się wszystkim rywalizującym siłom w Raccoon City. Wybierać można spośród sześciu postaci, z których każda posiada unikalne umiejętności.]






a RE6 mogby wrocic do korzeni z RE2 i RE3

[Akcja szóstej odsłony cyklu Resident Evil toczyć się będzie dziesięć lat po wydarzeniach zaprezentowanych w Resident Evil 2. Wczorajsze plotki znalazły pokrycie w rzeczywistości – głównymi bohaterami będą Chris Redfield i Leon S. Kennedy. Dowiemy się, że w wyniku kolejnego bioterrorystycznego ataku na całym świecie, w tym w Stanach Zjednoczonych i Chinach, grasują zombie. Protagoniści wykorzystają swoje doświadczenie, aby rozprawić się z intruzami. Po raz pierwszy w historii serii będziemy mogli strzelać i poruszać się w tym samym momencie. Będzie to więc dosyć spora rewolucja w cyklu Resident Evil. Prowadzona przez nas postać będzie mogła się ślizgać i turlać w dowolnym kierunku oraz ukrywać się za osłonami. Twórcy zapowiedzieli też, że ataki wręcz zostaną ulepszone.]
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom