zwrot gry

anzii2

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Siema to znowu ja kupiłem gre w sklepie Microsoftu jednak ta gra w ogóle nei przypopmina tego co miało w niej być mogę ja jakos oddac do sklepu bądź wymienić ??
 

p_bladek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Siema to znowu ja kupiłem gre w sklepie Microsoftu jednak ta gra w ogóle nei przypopmina tego co miało w niej być mogę ja jakos oddac do sklepu bądź wymienić ??
Nie.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Witam. Jak na razie to chyba najbardziej zabawny post jaki było mi dane w tym tygodniu przeczytać..

"kupiłem grę w sklepie M$ jednak ta gra w ogóle nei przypomina tego co miało w niej być"
Co miało w niej być? Złota płyta czy złote opakowanie?
XXI wiek masz opisy, gameplaye i jeszcze masz problem.. masakra.

Jak kupiłeś cyfrówkę to możesz sobie "złote jajko zwracać", a i tak nic nie zwrócisz.
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Jakby to był preorder to do czasu premiery można zrobić zwrot a tak z normalną grą to raczej nie, zapomnij.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Witam. Jak na razie to chyba najbardziej zabawny post jaki było mi dane w tym tygodniu przeczytać..
"kupiłem grę w sklepie M$ jednak ta gra w ogóle nei przypomina tego co miało w niej być"
Co miało w niej być? Złota płyta czy złote opakowanie?
XXI wiek masz opisy, gameplaye i jeszcze masz problem.. masakra.
Jak kupiłeś cyfrówkę to możesz sobie "złote jajko zwracać", a i tak nic nie zwrócisz.
Mnie zdecydowanie bardziej rozbawiło te jego pytanie "Witam mam pytanie czy kupiona gre ze sklepu Microsoft mogę nagrać na płyte bądź pendrive ?? Chodźi mi o to żeby ją mieć na czyms nei tylko na konsoli" (http://xboxforum.pl/threads/nagrywanie-gier.160780/) :D No padłam wczoraj jak to przeczytałam. Pewnie kombinował jak to nagrać by mieć i chce teraz zwrócić to MS :hilarious:
Ja życzę powodzenia w zwracaniu, raczej nie ma takiej opcji. Ktoś już kiedyś próbował i lipa wyszła :p
 
Ostatnia edycja:

f1older

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
to że ye.bie cebulą od tego tematu, to jasne, ale...
uwaga, bo teraz wkraczam ja! cały na biało! :D
otóż kilka miesiecy temu zakupiłem cyfrówkę(wtedy 99pln). pomijam, dlaczego nie chciałem/nie mogłem z niej korzystać.
gra była już pobrana, i nawet grałem trochę. :D
napisałem na czacie(gdzieś na stronie ms). był to czat ogólnego windowsa akurat, ale babeczka zaoferowała, że poda mi numer, i zreferuje mój przypadek(nr. sprawy, etc).
dzwonię, a tam miły gościu już zna temat, po kilku słowach wyjaśnień rzekł, iz nie ma problemu, oni zwrócą pieniądze.
niemal od razu na konto wróciło mi 99pln.
tak że ja apeluję, nie generalizujcie, bo jak się konkretnie i wiarygodnie uzasadni, to ms nie robi problemów.
edit, screen.
to tyle w temacie, że się nie da. jak sie nie da?, jak sie da. :D

zwrot.jpg
zwrot.jpg
 
Ostatnia edycja:

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
uwaga, bo teraz wkraczam ja! cały na biało!
Ta wszystko super ale to była płatność zdrapką (Metowa płatności : Konto Microsoft) ... czyli wewnętrzną walutą M$. Spróbuj taki numer wywinąć płacąc kartą kredytową. Gdzie doliczany jest podatek VAT itp...
 

f1older

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
przecież ja miałem na koncie ms kasę, dodatkowo na stałe podpiętą visę i paypal.
nie wiem o jakiej zdrapce mówisz.
chyba że chodzi ci o to, że najpierw z konta ściąga, a nie z karty?
pytam, bo się nie znam.
tak czy siak, kupiłem cyfrówkę, i mi zwrócili.
to info dla tych, którzy kupili grę, chcieli nagrać ją na pendrive, a potem oddać grę i żądać kasy. lol :D

edit. dobra, już załapałem ocb ze zdrapką. :p
 
Ostatnia edycja:

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Da się zwrócić zarówno płacąc kartą jak i zdrapką. Oddają całą kasę bez problemu a gra przestaje działać. Tyle w temacie.
 

f1older

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
w temacie, to ty nic nie wiesz. i tyle.
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
w temacie, to ty nic nie wiesz. i tyle.
Chyba chciałeś napisać że jestem jedyną osobą która coś wie :)
 

f1older

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Da się zwrócić zarówno płacąc kartą jak i zdrapką. Oddają całą kasę bez problemu a gra przestaje działać. Tyle w temacie.
primo, seth już napisał, co się da a co nie.
secundo, mi ta gra wciąż działa. leć podpiedrol mnie. :)
Chyba chciałeś napisać że jestem jedyną osobą która coś wie
gdybym coś chciał napisać, to bym to napisał.
i tak. wiemy że ty zawsze i w każdym temacie wiesz wszystko. :)
eot.
 

anzii2

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
nie chce jej kopiować żeby w nia grac czy cos chce żeby ja sobie zabrali i kase oddali chodźi o gre profesionall farmer syn chciał grac ale ciągniki nei jeżdzą są dwie maszyny porażka jednym słowem
 

anzii2

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
pomoze ktoś gdzie to mogę zgłosić?? gra kosztowaął 170 zł a się wyłącza i zacina ;/
 

davex

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Zdaje się że przy zakupie karta jest napisane "zwrot kosztów nie dostępny"???

Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka
 

Overkill

Użytkownik
Użytkownik
pomoze ktoś gdzie to mogę zgłosić?? gra kosztowaął 170 zł a się wyłącza i zacina ;/
tego nie da się już cofnąć
@davex coś w tym stylu jest napisane
 
Ostatnia edycja:

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Widzę że f1older to nasz nowy ekspert... not :E
Jeśli kogoś to interesuje mogę na priv pomóc ze zwrotem ale tak w ramach edukowania niewyedukowanych dodam że można zwrócić zarówno zakupy przez karte kredytową / prepaid / paypal oraz zakupy w innych walutach. Zgadza się że jest informacja o braku zwrotów przy każdym zakupie ale tylko po odsiać właśnie takich pelikanów. Prawda jest taka że można zwrócić wszystko i to z różnych powodów - choćby i takich że serwery nie funkcjonują prawidłowo. Nawet były sytuacje jak bodajże z battlefieldem 4 premium kiedy to MS oficjalnie poinformował że dokona zwrotów niezadowolonym klientom. Poza tym jest takich wątków w internecie pełno i łatwo je znaleźć więc każdy "znawca" może sobie poczytać i stwierdzić kto mówi prawdę. W celu dokonania zwrotów zwracacie się tam gdzie z wszystkimi problemami czyli chat/infolinia MS na xbox.com.
 

p_bladek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Widzę że f1older to nasz nowy ekspert... not :E
Jeśli kogoś to interesuje mogę na priv pomóc ze zwrotem ale tak w ramach edukowania niewyedukowanych dodam że można zwrócić zarówno zakupy przez karte kredytową / prepaid / paypal oraz zakupy w innych walutach. Zgadza się że jest informacja o braku zwrotów przy każdym zakupie ale tylko po odsiać właśnie takich pelikanów. Prawda jest taka że można zwrócić wszystko i to z różnych powodów - choćby i takich że serwery nie funkcjonują prawidłowo. Nawet były sytuacje jak bodajże z battlefieldem 4 premium kiedy to MS oficjalnie poinformował że dokona zwrotów niezadowolonym klientom. Poza tym jest takich wątków w internecie pełno i łatwo je znaleźć więc każdy "znawca" może sobie poczytać i stwierdzić kto mówi prawdę. W celu dokonania zwrotów zwracacie się tam gdzie z wszystkimi problemami czyli chat/infolinia MS na xbox.com.
ehhhh
Oczywiście masz trochę racji, gdzieś dzwonią ale gdzie....
Poczytaj Dyrektywę unijną 2011/83/UE która jasno mówi że nie ma możliwości zwrotu treści cyfrowych. To że komuś się udało, to wyłącznie dobra wola sprzedawcy.
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
ehhhh
Oczywiście masz trochę racji, gdzieś dzwonią ale gdzie....
Poczytaj Dyrektywę unijną 2011/83/UE która jasno mówi że nie ma możliwości zwrotu treści cyfrowych. To że komuś się udało, to wyłącznie dobra wola sprzedawcy.
Nie bardzo rozumiem po co z tym wyskakujesz. Ja nie mówię o jakichś prawach i regulaminach tylko o stanowisku MS a ich stanowisko jest takie że jak masz problem z grą to mogą zwrócić kasę. Simple as that.
 

davex

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Mogą ale nie muszą a to jest różnica. Niech założyciel tematu próbuje może się uda.

Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka
 

Do góry Bottom