Xbox One Zwrot pieniędzy za cyfrową wersję gry

Kaczka091

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam, otóż wczoraj mój brat używajać mojego konta zakupił grę, płacąc moja kartą, zaczął w nią grać. I wiem że można się jakoś ubiegać o zwrot ale w jaki sposób mam wejść na live chat z osobą która może dokonać zwrotu
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Witam, otóż wczoraj mój brat używajać mojego konta zakupił grę, płacąc moja kartą, zaczął w nią grać. I wiem że można się jakoś ubiegać o zwrot ale w jaki sposób mam wejść na live chat z osobą która może dokonać zwrotu
Najpierw to musisz spełniać warunki, nie mogło być grane dłużej niż 2h, jak ten czas jest przekroczony to zwrotu nie dostaniesz. W pomocy technicznej jest dostęp do czatu. Po co zakładasz kolejny temat jak już wczoraj dostałeś odnośnik do pomocy technicznej?
 

Kaczka091

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Najpierw to musisz spełniać warunki, nie mogło być grane dłużej niż 2h, jak ten czas jest przekroczony to zwrotu nie dostaniesz. W pomocy technicznej jest dostęp do czatu. Po co zakładasz kolejny temat jak już wczoraj dostałeś odnośnik do pomocy technicznej?
Wydaje mi się że nie było 2 godzin, wiem i za to przepraszam ale siedzę na stronię z tą pomocą i w kółko sie kręcę bo nie potrafię znaleźć opcji wejścia na chat online, dodam ze jestem na telefonie
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Chat i tak jest po angielsku. Zadzwoń sobie na polską infolinię: 008004411796
 

Kaczka091

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Chat i tak jest po angielsku. Zadzwoń sobie na polską infolinię: 008004411796
Szczerze mówiąc wole chat niż dzwonić ale jak to ma być ostateczna rzecz to zrobię to, a szukając chatu to zatrzymuje się w podpunkcie "Czy spróbowałeś tych metod" czy coś w tym stylu
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Szczerze mówiąc wole chat niż dzwonić ale jak to ma być ostateczna rzecz to zrobię to, a szukając chatu to zatrzymuje się w podpunkcie "Czy spróbowałeś tych metod" czy coś w tym stylu
Tam w menu w grach nie ma opcji chatu, to w zamian wejdź w te zakładki:
Gry -> Płatności i rozliczenia -> Pod krokiem 3 masz opcję Pokaż opcje kontaktu -> Rozpocznij rozmowę po angielsku. Najlepiej jest pisać z kompa, a nie z telefonu, bo rozmowa z nimi nie trwa krótko.
 

Do góry Bottom